produkt sa už nepredáva

Servírovacia dóza s jemným strúhadlom 0,5 l black PEILI

víťaz Red Dot Design Award 2016

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovacia melamínová dóza so strúhadlom PEILI je unikátnou funkčnou minimalistickou nevyhnutnosťou každej kuchyne. Miska je z odolného melamínu, strúhadlo z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. Na misku jednoducho nasadíte strúhadlo a nastrúhané suroviny tak padajú rovno do nádoby. Súčasťou je aj praktické viečko, to zároveň môžete použiť ako tanier alebo misku na odkladanie surovín počas prípravy či podávania. Servírovacia dóza so strúhadlom je najmä vhodná na strúhanie parmezánu a iných tvrdších a chrumkavých surovín.

  • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Ostré strúhadlo vhodné na jemné strúhanie napr. parmezánu
  • Praktické viečko
  • Odolný melamín a ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/8
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Séria PEILI je príkladom novej estetiky, neoklasického dizajnu, jedinečnosti, a zároveň moderným výkladom misiek a tanierov. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, farby aj funkčnosť tejto série získala rad medzinárodných ocenení. Séria ponúka produkty na prípravu, servírovanie a skladovanie pokrmov. Špecializuje sa na elegantné a jednoduché misky s viečkom, ktoré slúžia na servírovanie tapas, ako tanier či podnos. Výhodou týchto výrobkov je jednoduchosť a úspora miesta, ktorú ocenia najmä majitelia menších kuchýň. Celá séria je vzdušná, jednoduchá, ale prekvapí svojou dokonalosťou. Dózy sú melamínové a vhodné na styk s potravinami.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO330220

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu