produkt sa už nepredáva

Servírovacie kliešte Bistro

leštené

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Servírovacie kliešte Bistro oceníte pri podávaní celého radu pokrmov vrátane šťavnatých kúskov mäsa či pokrmov obsahujúcich marinádu. Pomocou nich naberiete vždy to správne množstvo šalátu, plátok mäsovej rolády či porciu cestovín bez toho, aby ste si ušpinili krásne prestretý stôl. Jedna časť klieští so zúbkami zaistí pevné uchopenie, druhá, plná časť, zase bezpečne zadrží nadbytočnú omáčku, dresing alebo vodu.

Kliešte sú vhodné na jednoduché naberanie a servírovanie celého radu pokrmov. Pomocou týchto klieští sa servírovanie stane hračkou. Ploché, oblé ramená klieští sa dobre držia, ich správna ergonómia zaručuje bezproblémovú manipuláciu. Bezpečne tak naservírujete z misy či hrnca na tanier akékoľvek pokrmy.

  • Vhodné na servírovanie šalátov, mäsa, cestovín, zeleniny atď.
  • Efektné na servírovanie priamo na stole
  • Jednoduchá manipulácia
  • Z leštenej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Hygienické, tvarovo stabilné, odolné proti kyselinám
  • Vhodné do umývačky riadu

To, čo jeme, je pestré a rozmanité. Séria Bistro preto ponúka vhodné príbory na stôl aj na servírovanie v nadčasovom dizajne, ktorý vás určite osloví. Vďaka vynikajúcej kvalite lešteného materiálu Cromargan® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) sú tieto produkty tvarovo stabilné, odolné proti potravinovým kyselinám a samozrejme vhodné aj do umývačky riadu.

KÓD: WM1289459990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu