produkt sa už nepredáva

Silikónové kliešte malé 30 cm

nepriľnavé

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Kliešte z nehrdzavejúcej ocele so silikónovou funkčnou časťou majú bezchybný protišmykový účinok – k potravinám dokonale priľnú a pri obracaní mäsa aj zeleniny máte všetko dokonale pod kontrolou. Toto náčinie môžete bez obáv použiť aj na jemné a delikátne suroviny.

  • Univerzálne kliešte na obracanie aj servírovanie
  • Z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a silikónu
  • Mäkká a pružná funkčná časť
  • Odolá teplotám až 260 °C
  • Možné umývať v umývačke riadu
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG116857

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu