produkt sa už nepredáva

Sklenená miska s viečkom malá amber DELI

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Sklenená miska s viečkom DELI pôsobí svojím vypracovaním veľmi vzdušne a jemne. Minimalizmus je pre dánsky dizajn VE2 typický. Miska je funkčná a dekoratívna zároveň. Je určená na podávanie predkrmov, sushi, pesta, džemov alebo rôznych druhov tapas. Viečko možno použiť na uzavretie nádoby alebo ako servírovací tanierik.

  • Sklenená miska na servírovanie tapas, predkrmov, sushi, džemov alebo pesta
  • Unikátny minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vzdušnosť, praktickosť a dokonalý vzhľad
  • Viečko ako uzáver či servírovací tanierik

Séria DELI bola navrhnutá tak, aby sa vaše stolovanie stalo elegantnou a štýlovou udalosťou. Produkty tejto série ako keby sa ani nedotýkali stola, sú veľmi vzdušné. Séria DELI ponúka sklenené dózy, džbániky a štýlové dosky na servírovanie z jedinečného jaseňového dreva. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Nabuďte počas stolovania špeciálnu atmosféru.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO362072

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu