Kód: ZO352023
Značka: ZONE
Farba / rozmery: čierna / d 200 cm, š 180 cm
Materiál: možné pranie v práčke
polyester

Popis produktu

Sprchový záves HARLEQUIN je unikátny svojím dizajnom a jemným vzorom na bielom podklade. Je vyrobený z kvalitného polyesteru, ktorý je možné prať v práčke na 30 °C.

 • Sprchový záves z kvalitného polyesteru
 • Klasické odtiene v netradičnom spracovaní s jemným vzorom
 • Jemný vzor v štyrochch farebných variantoch
 • Nadčasový dizajn
 • Vhodné pranie na 30 °C
 • Háčiky na zavesenie závesu nie sú súčasťou balenia

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

  _LABEL_PRODUCER_CODE: 352023

  O značke ZONE

  ZONE

  Severský minimalistický dizajn dánskej značky ZONE je zakorenený v produktoch tak silne, že jej „podpis“ okamžite rozpoznáte, a to aj napriek obsiahlosti sortimentu. Cieľom značky je neustále inovovať, napadať zažité konvencie a inšpirovať sa zvedavosťou.