produkt sa už nepredáva

Steakový nôž Grand Class

Performance Cut

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Steakový nôž Grand Class osvedčenej nemeckej značky WMF. Či už máte radi steak prepečený alebo šťavnatý, steakový nôž Grand Class si hravo poradí s akoukoľvek verziou tejto obľúbenej pochúťky bez toho, aby potrhal mäsové vlákna. A nielen to. Počas letného grilovania či štýlovej americkej večere ho využijete aj na servírovanie pečeného mäsa, rozkrojenie chrumkavej bagetky či odkrojenie úhľadného plátku paradajky.

So steakovým nožom Grand Class zvládnete rozkrojenie steaku úplne hladko a bez zbytočného úsilia. Koniec namáhavému krájaniu klasickými nožmi, užite si svoju porciu kvalitného mäsa! Trvale ostrá čepeľ hladko preniká chrumkavou, ale pevnou vonkajšou časťou steaku. Podávanie aj veľmi hrubých, šťavnatých porcií mäsa bude pre vás teraz hračkou.

Séria Grand Class

 • Tradičné nitované nože v modernom dizajne s aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele
 • Zo špeciálnej vysoko kvalitnej nožiarskej ocele
 • Kované z jedného kusa
 • Ergonomické rukoväti z vysoko odolného plastu s dvomi nitmi
 • Vyrobené technológiou Performance Cut, ktorá umožní extrémne a dlhotrvajúce ostrie
 • Tvrdosť cca 55 - 57 HRC podľa Rockwella
 • Inovatívna výrazne ostrejšia čepeľ
 • Záštita na bezpečnú manipuláciu
 • Hladký prechod medzi záštitou a rukoväťou
 • Bezškárové, kvôli dokonalej hygiene a jednoduchému čisteniu
 • Kontrola ostria laserom
 • Ľahko sa čistí, odporúčame ručné umývanie

Nože série Grand Class kombinujú tradíciu prvotriednych kovaných nožov s nitovanou rukoväťou značky WMF a súčasný dizajn. Čepele nožov sú vyrobené zo špeciálnej vysoko kvalitnej nožiarskej ocele. Pri ich výrobe sa využíva najnovšia výrobná technológia Performance Cut. Vznikajú tak veľmi ostré nože, odolné proti poškodeniu alebo vylomeniu, ktoré si navyše svoju ostrosť udržia neskutočne dlhú dobu. Životnosť nožov je dokonca dvakrát dlhšia, než požadujú normy.

Séria Grand Class predstavuje extrémne ostré nože z kvalitnej nožiarskej ocele s dlhou životnosťou ostria. Rukoväti zo špeciálneho, veľmi odolného plastu v čiernej farbe sú príjemné na dotyk. Boli navrhnuté v súlade s ergonómiou, dokonale tak sedia v ruke. Aplikácia z nehrdzavejúcej ocele na päte rukoväti spoločne s rozšírenou záštitou noža dokonale vyvažuje, zároveň im dodáva punc exkluzivity. Bezchybné spracovanie s hladkým prechodom medzi rukoväťou a záštitou zaručuje optimálnu hygienu. Nože sa ľahko čistia, postačí ich opláchnuť pod tečúcou vodou.

Použité technológie a materiály

Na výrobu nožov bola použitá špeciálna vysoko kvalitná nožiarska oceľ s tvrdosťou cca 55 - 57 HRC podľa Rockwella, ktorá je jemnozrnná, tvrdá a menej náchylná ku korózii. Navyše má vďaka plochému výbrusu veľkú odolnosť proti poškodeniu alebo vylomeniu pri zachovaní excelentných rezacích vlastností. Jej rysy sú pre účely výroby nožov navyše ešte vylepšené kovaním, ktoré homogenizuje a zhutní jej štruktúru.

Špeciálna technológia Performance Cut spája výhody tradičného kovania a výhody moderných výrobných postupov. Výsledkom je excelentné ostrie. Rozhodujúce pre vynikajúcu kvalitu noža je tiež presné vybrúsenie v konštantnom uhle. Je to práve plochý výbrus, ktorý robí nože tak ostrými.

Zosilnená záštita je integrovaná ako súčasť čepele z jedného kusa ocele. Zabezpečuje správne rozloženie váhy, chráni prsty pred skĺznutím na ostrie a zaisťuje presné ovládanie nože.

Ergonomická rukoväť, príjemná na dotyk, vyrobená z vysoko kvalitného plastu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti nárazu a potravinovým kyselinám. Črienky sú ku stopke noža pripevnené dvomi nitmi. Dokonalé lícovanie jednotlivých častí bráni zachytávaniu usadenín a baktérií. Nože sú teda absolútne hygienické. Na päte rukoväti navyše nájdete aplikáciu z nehrdzavejúcej ocele, ktorá dopomáha vyváženiu noža.

Údržba nožov WMF

Nože Grand Class nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Takéto vysoko kvalitné nože sa odporúča výlučne umývať ručne pod tečúcou vodou, čo je voči nožom šetrnejšie a taktiež omnoho rýchlejšie.

KÓD: WM1891596032

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu