DOPRAVA ZADARMO

Blomus

Stojací svietnik na 8 čajových sviečok v nordickom štýle 128 cm NERO

dekoratívny solitér

  • 98,00 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM65572
Značka: Blomus
Séria: Blomus NERO
Dizajnér: Flöz Industrie Design
Farba / rozmery: čierna / v 128 cm, 34 x 34 cm
Materiál: matné
oceľ s práškovou farbou
sklo

Popis produktu

Domov tvorí svetlo, cez deň slnečný svit a večer osvetlenie, ktoré pomáha dotvoriť tú správnu atmosféru. Práve séria svietnikov NERO svojou rozmanitosťou vytvára veľa príležitostí, ako vpustiť romantické mihotavé svetlo sviečok do vášho interiéru. Geometrická čierna konštrukcia zaujme svojou robustnosťou. Dizajn svietnikov a lámp je dômyselne zvolený tak, aby vkusne dotvoril moderný, vintage i klasický štýl bývania. Sklenené kalíšky z masívneho skla zdobia chladnou geometriou svietnikov. Charizmatická kolekcia inšpirovaná severským dizajnom prinesie do vášho domova útulnosť, pohodu a eleganciu.

  • Vyrobený zo skla a ocele s práškovým náterom
  • Vhodné pre čajové sviečky
  • Rozmery: výška 128 cm, šírka 34 cm, hĺbka 34 cm

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára kvalitné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Rovnako to je aj v prípade obsiahleho radu dekoratívnych doplnkov. Dizajnéri celú túto sériu poňali v elegantnom, nadčasovom štýle.

KÓD VÝROBCA: 65572

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.