produkt sa už nepredáva

Stojan na grilovanie kurčaťa na pivnej plechovke

bráni zvyčajnej nestabilite plechovky

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vhodné k modelom XXL, XL, L, M, S

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Stojan z nehrdzavejúcej ocele na grilovanie "opitého" kurčaťa na pivnej plechovke stabilizuje hydinu na vratkej plechovke. Bez stojana je totiž ťažké zabezpečiť plechovku vo vertikálnej polohe. Vďaka tomuto príslušenstvu sa už nemusíte obávať prevrátenia a vyliatia obsahu plechovky. Vzhľadom na odkvapkávanie tuku je vhodné stojan počas grilovania umiestniť do odkvapkávacieho pekáčika.

  • Stojan z nehrdzavejúcej ocele na vertikálne pečenie/grilovanie kurčaťa na plechovke
  • Jednoduché použitie: stačí vložiť poloprázdnu plechovku do stojana a nasadiť kurča
  • Ideálny spôsob, ako bezchybne upiecť hydinu
  • Odporúčame použiť s odkvapkávacím pekáčikom
  • Vhodné k modelom XXL, XL, L, M a S
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG002099

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu