produkt sa už nepredáva

Stojan s držadlami prenosný ku grilu Mini

ideálne na cesty a piknik

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Robustný nosič grilu zmobilní váš gril Mini. Vďaka pohodlným rukovätiam môžete gril ľahko premiestniť a vziať ho so sebou na dovolenku, výlet alebo piknik. Grilovanie je spoločenská záležitosť a vďaka mobilite sa tak môžete viac priblížiť svojim hosťom a miestam, ktoré máte radi.

  • Kovový podstavec s rukoväťou pre ľahký presun grilu a pohodlné užívanie
  • Vyrobené z pozinkovanej ocele (čierna farba)
  • Iba pre model Mini - tento nosič nie je súčasťou štandardnej výbavy grilu
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplňkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG116451

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu