Spiegelau

Súprava 4 pohárov D.O.F. Perfect Serve Collection

4 kusy v balení

 • 27,00 €
 • na sklade 7 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Perfect Serve Collection

Spoločnosť Spiegelau vytvorila jedinečnú sériu pohárov pre tých, čo si chcú uchovať mimoriadny štandard v súkromnom aj pracovnom živote na pozadí terajšej štýlovej nápojovej kultúry. Jednotlivé poháre zo série Perfect Serve Collection boli vyvinuté v spolupráci s medzinárodne uznávaným a oceňovaným barmanom Stephanem Hinzom tak, aby optimálne sprevádzali každý klasický, trendy aj zábavno-rozmarný drink a vyhovovali požiadavkám moderných barov.

Vďaka brúseným dekoratívnym prvkom je na každom pohári dosiahnutý jedinečný odlesk a nápoje tak vyniknú v celej svojej kráse okorenené jemným leskom. To všetko za zvukov harmonického cinknutia počas prípitku. Jednotlivé kúsky skla sú robustné, vhodné do chladničky na predchladenie a veľmi odolné proti poškrabaniu a rozbitiu. Na najvyššej možnej úrovni v sebe spájajú jemnú estetiku s takmer 500 rokmi umenia sklárskeho remesla spoločnosti Spiegelau.

 • Pohár D.O.F. Perfect Serve Collection
 • Pohár bez stopky (tumbler) s objemom 368 ml
 • Unikátne brúsené prvky s krásnymi odleskami
 • D.O.F. – Double Old Fashioned – tradičný, osvedčený tvar
 • Väčší, vyšší variant pohára S.O.F. z tej istej série
 • To najklasickejšie servírovanie "on the rocks"
 • Ideálna veľkosť na ozaj veľké kocky ľadu
 • Udrží nápoj dlho chladený bez nežiaduceho riedenia vodou pri rozpúšťaní ľadu
 • Vhodný ako napr. na čistú whisky, tak na najrôznejšie koktaily
 • Žiarivé, priezračné krištáľové sklo
 • Zvýšená odolnosť proti rozbitiu
 • 100% bezpečné umývanie v umývačke riadu
 • Ohľaduplné k životnému prostrediu

Stephan Hinz je medzinárodne oceňovaný barman a majiteľ podniku "Bar Little Link", ktorý priniesol do literatúry sveta drinkov a koktailov mnoho inovácií a revolučných myšlienok. V svojom titule "Umenie koktailov" radí gastronómom vo všetkých otázkach: od základných konceptov až po moderné trendy. Ako hovorí sám Stephan: "Nezáleží na tom, aká všestranná a viacúčelová je gastronómia; požiadavky na ozaj dobrý pohár zostávajú stále rovnaké. Preto sme spojili funkčnosť s nadčasovou eleganciou. A to sú vlastnosti spĺňajúce požiadavky každého baru, bez ohľadu na koncept či súčasné trendy."

Nemecká značka Spiegelau s takmer 500-ročnou tradíciou spracovania krištáľu ponúka pestrú paletu pohárov na víno, degustačné poháre, špeciálne poháre pre konkrétny typ liehovín či poháre na nealkoholické nápoje na každodenné použitie. Veľmi známa je však najmä svojimi jedinečnými pohármi na pivo. Sortiment zahŕňa aj niekoľko dekantérov, džbánikov a karáf.

Prvotriednu kvalitu pohárov Spiegelau zaručuje kombinácia výrobných postupov a technického know-how. Poháre sú extrémne odolné: nezávislé laboratórium garantuje, že aj po 1500 cykloch v umývačke riadu zostávajú bez škrabancov a poškodenia a nestrácajú lesk.

Dlhú životnosť a odolnosť pohárov proti rozbitiu z veľkej častí garantuje tzv. Platinum Glass proces. V priebehu výroby prechádza roztavené sklo poplatinovanými trubicami, vďaka čomu sú odstránené všetky nečistoty a nezrovnalosti. Výsledkom tejto relatívne nákladnej technológie sú poháre spojením elegancie, funkčnosti a trvanlivosti.

Všetky poháre Spiegelau sú vyrábané z bezolovnatého krištáľu so špeciálnym zložením, ktoré zaručuje dlhú trvanlivosť, odolnosť pri umývaní v umývačke riadu aj proti rozbitiu a tiež väčší lesk oproti pohárom vyrábaným z lacnejších variantov skla.

KÓD VÝROBCA: 4500176

O značke Spiegelau

Spiegelau

Spiegelau – The Class of Glass. Od výroby zrkadiel na kráľovský dvor po súčasnú produkciu štýlových a odolných pohárov. Značka Spiegelau už päť storočí spája umenie remeselnej práce bavorských sklárov s najnovšími inovatívnymi technológiami. Výsledkom sú tie najkvalitnejšie produkty z krištáľového skla na každodenné aj slávnostné použitie.

Kód: SP4500176
Značka: Spiegelau
Séria: Spiegelau Perfect Serve Collection
Dizajnér: Stephan Hinz
Farba / rozmery: V 368 ml, v 10 cm, Ø v najširšom mieste 8,6 cm
Materiál: krištáľ
vhodné do umývačky riadu