produkt sa už nepredáva

Súprava - Čínsky kuchársky nôž Spitzenklasse Plus s brúskou na nože Gourmet

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Čínsky kuchársky nôž je ideálny na prípravu mäsa, rýb a zeleniny podľa tradičného čínskeho spôsobu. Svojím tvarom síce pripomína sekáč na mäso, ale hrúbka chrbta čepele je polovičná (2 mm). Nie je preto vhodný na sekanie.

Séria nožov Spitzenklasse Plus nadväzuje na tradičnú sériu nožov Spitzenklasse, ktorá je medzi nožmi klasikou. Čepele nožov z kovanej špeciálnej nožiarskej ocele zaručujú skvelé vlastnosti krájania a dlhotrvajúcu ostrosť po celej dĺžke čepele. Nitované časti rukovätí sú zo špeciálnej umelej hmoty a na rozdiel od série Spitzenklasse majú zaoblené hrany. Tento rad ponúka nože na všetky možné použitia, vždy s vhodným ostrím a správnym tvarom čepele.

Pomocou brúsky na nože môžete kvalitný nôž kedykoľvek ľahko a účinne naostriť, pretože aj ten najkvalitnejší nôž časom stráca svoju ostrosť. So správnou technikou a správnou ocieľkou z keramiky alebo chromo-vanádiovej ocele by ste mali nôž naostriť pred každým použitím, resp. po ňom.

Alternatívu k ocieľke predstavujú WMF brúsky na nože. Majú niekoľko stupňov, podľa ktorých môžete nôž rôzne predbrúsiť alebo jemne dobrúsiť. Pri brúskach z keramiky a ocele môžete v prípade, že nôž ťaháte rovno, docieliť optimálny výsledok ostrosti. WMF brúsky na nože sa vyznačujú dlhou trvanlivosťou a jednoduchým zaobchádzaním.

KÓD: WM1896009990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu