produkt sa už nepredáva

Súprava grilovacích dosiek jelša

pre grily od veľkosti S

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava obsahuje 2 ks dosiek na grilovanie

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Grilovanie na doske nie je žiadnou výstrednou novinkou. Ide o grilovacie techniky používané už pôvodnými severoamerickými indiánmi. Jelšová doska dodá rybe a bielemu mäsu sladkú zaúdenú chuť.

  • Drevené jelšové dosky na ultimátne americké grilovanie
  • Jednoduché použitie - dosku je nutné pred použitím aspoň na 1 hodinu namočiť
  • Ľahký spôsob experimentovania s chuťou a vôňou jedla
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG116291

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu