produkt sa už nepredáva

Súprava grilovacích krúžkov 3 ks

na grilovanie guľatej/okrúhlej zeleniny a ovocia

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

S guľatou zeleninou je vždy problém, na grilovacom rošte je ťažké udržať ju v jednej polohe, preto BGE prichádza s grilovacími krúžkami. Artičoky, papriky, jablká a cibuľa jednoducho napichnete na ihlicu krúžka. Obzvlášť ak je zelenina naplnená, je dôležité udržať ju vzpriamene. Krúžkami prúdi horúci vzduch a zároveň cirkuluje okolo tak, aby zapekanie bolo rovnomerné.

  • Grilovacie krúžky z nehrdzavejúcej ocele s ihlicou
  • Na grilovanie plnenej/guľatej zeleniny a ovocia
  • V súprave sú 3 kusy
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG002280

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu