produkt sa už nepredáva

Súprava hrncov 4 ks solea®

sklenená funkčná pokrievka

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava hrncov 4 ks solea® obsahuje:

 • Hrniec Ø 16 cm, objem 1,9 l, so sklenenou pokrievkou č. výr.: FS1611016
 • Hrniec Ø 20 cm, objem 3,2 l, so sklenenou pokrievkou č. výr.: FS1611020
 • Hrniec Ø 24 cm, objem 5,1 l, so sklenenou poklicí č. výr.: FS1611024
 • Kastról Ø 20 cm, objem 2,3 l, so sklenenou pokrievkou č. výr.: FS1612020

Riad Fissler solea® osloví predovšetkým milovníkov dizajnu, ktorí sa radi nechajú počas každého varenia prekvapiť dômyselnou funkčnosťou. S týmto riadom sa budete môcť naplno sústrediť na kreatívnu tvorbu v kuchyni, manipulácia s riadom bude totiž nekomplikovaná a bezpečná. Navyše solea® prichádza s inováciou v zlievaní vody – bez chňapky a bez cedidla. Hravé varenie môže začať!

 • Výnimočný a funkčný inovatívny dizajn zameraný na detaily
 • Saténový vzhľad
 • Prémiový riad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
 • Vynikajúca tepelná vodivosť umožní energeticky úsporné varenie vďaka hliníkovému jadru
 • Dokonale priliehajúca sklenená pokrievka s možnosťou zlievania bez cedidla
 • Pokrievku možno zavesiť kdekoľvek na okraj hrnca
 • Úchyty z nehrdzavejúcej ocele na pokrievke zostávajú chladné
 • Komfortné, priestorné uchá z nehrdzavejúcej ocele – pri manipulácii nepotrebujete chňapku
 • Odolné proti opotrebovaniu, poškrabaniu a proti odtlačkom prstov
 • Zahnutý širší kraj umožní čisté vylievanie bez kvapiek
 • Integrovaná vnútorná odmerná stupnica – laserová
 • Riad je stohovateľný
 • Dno CookStar vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možno použiť v rúre / s pokrievkou do 180 °C
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Ocenenie za dizajn a kvalitu KitchenInovation of the year 2008, iF design award China 2008

Riad z najvyššieho prémiového radu solea® je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (18 % chrómu, 10 % niklu, 72 % ocele), veľmi dobre sa čistí, je hygienický a mimoriadne odolný proti korózii. Saténový vzhľad vonkajšieho a vnútorného povrchu a nový, až "vizionársky" dizajn pokrievky bude to prvé, čo upúta vašu pozornosť. Uchá a úchyty v leštenom vyhotovení zostávajú chladné po celú dobu varenia. Ich optimálny tvar je v súlade s maximálnou možnou voľnosťou, či ide už o veľkosť ruky alebo o ideálnu pozíciu úchopu. Dostatok priestoru zaisťuje bezpečnú manipuláciu.

Inovácia v tomto prípade spočíva v sklenenej pokrievke. Práve pokrievka a zlievanie tekutiny býva častým kameňom úrazu. Pri vývoji série soleo® bolo jasné, že je nutné zbaviť sa chňapky a cedidla. Každý detail pri práci v kuchyni hrá dôležitú úlohu a hľadať ďalších nutných pomocníkov je často nadľudský výkon. Balansovanie s cedidlom okrem toho zvyšuje riziko popálenia. Elegantná pokrievka solea® tesne prilieha k okraju hrnca a ak chcete tekutinu zliať, stačí pokrievku jednoducho posunúť – trik spočíva v tom, že vďaka úchytom na stranách pokrievky môžete presne regulovať šírku otvoru na vylievanie. Pohodlne, presne a bezpečne. Vylievanie bez nehody poistí zahnutý širší okraj hrnca. Dizajnérom neunikol ani problém s kondenzáciou z odloženej pokrievky. Nemecká dôslednosť ich priviedla na optimálne riešenie – pokrievku možno vďaka integrovanému držiaku zavesiť kdekoľvek na okraj hrnca. Kondenzát tak steká do hrnca a neušpiní váš sporák, pracovnú dosku ani prestretý stôl. Každý, kto servíruje rád pri stole rovno z hrnca, s istotou prekvapí svojich hostí "riadom budúcnosti".

Perfektne rovné dno CookStar je možné použiť na všetky zdroje, vrátane indukcie. Teplo je vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru distribuované rovnomerne a varenie je energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch hrnca je dokonale hladký a ľahko sa čistí. S integrovanou odmerkou máte prehľad o tom, koľko porcií tentoraz uvaríte. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho najmä pri miešaní hustého obsahu, keď je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca. Riad môžete stohovať. V ponuke nájdete široký výber veľkostných a typových variantov, ktoré tvoria ucelený rad Fissler solea®. Ak chcete potešiť svojich blízkych, darujete im nielen riad tej najvyššej kvality, ale aj príležitosť začať variť moderne!

Naše tipy úsporného varenia: pre energeticky úsporné varenie je potreba nájsť správnu mieru intenzity ohrevu. Pokrm vo vnútri hrnca by sa mal variť len mierne, s malým množstvom unikajúcej pary. Príliš veľa pary signalizuje nutnosť zníženia teploty! Dno CookStar umožňuje vypnúť sporák ešte skôr, ako je pokrm dovarený – využite naplno veľkú tepelnú akumuláciu hliníkového jadra! Veľkosť hrncov voľte vždy podľa toho, s akým množstvom surovín pracujete. Ak to receptúra dovolí, použite vždy pokrievku – doba prípravy sa tým razantne skráti.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

KÓD: FS01612004000

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu