Fissler

Súprava hrncov 4 ks viseo®

s pokrievkou vhodnou do rúry

 • 325,87 €
 • na sklade 1 ks
  ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: FS08411704000
Značka: Fissler
Séria: Fissler viseo®
Farba / rozmery: Ø 16 cm, V 2 l, Ø 20 cm, V 2,4 l, Ø 20 cm, V 3,2 l, Ø 24 cm, V 5,3 l
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
nepálivé uchá / rukoväti
pokrievka do rúry do 180 °C
vhodné do rúry
vhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu

Popis produktu

Súprava hrncov 4 ks viseo® obsahuje:

 • 1x hrniec s pokrievkou Ø 16 cm, objem 2 l
 • 1x hrniec s pokrievkou Ø 20 cm, objem objem 3,2 l
 • 1x hrniec s pokrievkou Ø 24 cm, objem 5,3 l
 • 1x kastról s pokrievka Ø 20 cm, objem 2,4 l

Riad Fissler viseo® je ponúkaný v praktických sadách. Dizajn riadu je veľmi nadčasový a vhodný do každej kuchyne. Čisté línie, vysoká kvalita spracovania a praktické funkcie sú hlavnými dôvodmi, prečo je tento rad medzi zákazníkmi taký populárny. Minimalistický vzhľad riadu poskytuje ideálnu príležitosť, ako oslniť predovšetkým jedlom, ktoré v ňom dokonale pripravíte!

 • Nadčasový tvar
 • Saténový povrch
 • Riad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
 • Vynikajúca tepelná vodivosť na energeticky úsporné varenie vďaka hliníkovému jadru
 • Dokonale priliehajúca a tvrdená sklenená pokrievka umožní rýchle a úsporné varenie
 • Veľký pohodlný úchyt pokrievky
 • Komfortné, priestranné uchá z nehrdzavejúcej ocele – pri manipulácii nepotrebujete chňapku
 • Odolné proti opotrebeniu, poškriabaniu
 • Zahnutý širší okraj umožní čisté vylievanie bez kvapiek
 • Dno SuperThermic vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možno použiť v rúre / s pokrievkou do 180 °C
 • Vhodné do umývačky riadu

Riad viseo® je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (18 % chrómu, 10 % niklu, 72 % ocele), veľmi dobre sa čistí, je hygienický a mimoriadne odolný proti korózii. Uchá hrnca aj úchyt pokrievky zostávajú chladné aj počas varenia a zvyšujú tak bezpečnosť manipulácie.

Sklenená pokrievka s veľkým úchytom tesne prilieha k okraju hrnca, vďaka čomu je doba varenia kratšia a suroviny si tak zachovávajú viac chuti, farby aj vitamínov. Vylievanie bez nehody poistí zahnutý širší okraj hrnca.

Perfektne rovné a energeticky úsporné dno SuperThermic je vhodné na použitie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Teplo je rovnomerne a rýchlo distribuované vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru a varenie je tým energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch hrnca je dokonale hladký a dobre sa čistí. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho najmä pri miešaní hustého obsahu, keď je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca.

Vedeli ste že?

Dná všetkých hrncov Fissler z nehrdzavejúcej ocele sú vyrobené lisovým zváraním a sú puzdrované. V ohriatom stave je hrniec, hliníkové jadro a puzdro jedným úderom (cca. 1500 t) pevne spojené. Výhodou je, že nie je potreba používať žiadne ďalšie materiály na spojenie dna s hrncom. Alumínium sa roztečie do celé kapsuly a nevzniknú dutiny/mezery v materiáli dna hrnca.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCA: 084 117 04 000

O značke Fissler

Fissler

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom.