WMF

Súprava lyžičiek na marmeládu Nuova

2 kusy v balení

  • 10,40 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM1291226042
Značka: WMF
Séria: WMF Nuova
Dizajnér: Jutta Keil
Farba / rozmery: d 16 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

2x lyžička na marmeládu

Lyžička na marmeládu Nuova ukončí raz a navždy vaše trápenie s lyžičkami ulepenými od džemu či marmelády. Vďaka svojmu štíhlemu, predĺženému tvaru ňou dobre naberiete lahodné ovocné zaváraniny alebo želé z akéhokoľvek pohára. Vašou jedinou starosťou tak bude vybrat si, či na svoj raňajkový plátok opečenej hrianky zvolíte poctivú sladkú marhuľovú marmeládu od babičky alebo pikantnú kyslejšiu zaváraninu z ríbezlí!

Špeciálne príbory zo série Nuova z kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® v leštenom vyhotovení zjednodušujú vďaka svojmu premyslenému dizajnu každodenné činnosti, navyše sú krásne na pohľad. Čaro série Nuova tkvie v jej celistvosti a náväznosti tvarov, jednotlivé kúsky príborov do seba dokonale zapadajú. Dizajnéri Jutta Keil a André Stocker ich vyzdobili atraktivnym a nadčasovým dizajnom, ktorý je vhodný ako na slávnostné príležitosti, tak na každodenné použitie.

Príbor je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásne lesklý a zároveň sa dobre čistí. Príbory je možné umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 12.9122.6042

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.