WMF

Súprava misiek Top Serve O 15/18 cm s odkvapkávacou mriežkou

2-dielna

  • 64,91 €
  • na sklade 4 ks
    ďalšie kusy: dodanie cca 14 dní
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM0654916020
Značka: WMF
Séria: WMF Top Serve
Dizajnér: Achim Bölstler
Farba / rozmery: Ø 15 cm, V 0,7 l; Ø 18 cm, V 1,25 l
Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
vhodné do umývačky riadu
WMF sklo - ručne fúkané

Popis produktu

1x miska okrúhla Ø 15 cm, 1x miska okrúhla Ø 18 cm

V miskách súpravy Top Serve ⌀ 15/18 cm je obsah vzduchotesne uzavretý, preto vaše potraviny zostanú vždy čerstvé a chutné. V sklenených miskách môžete pripravovať a servírovať syry, šaláty, predjedlá alebo dezerty. Po jedle ich stačí zavrieť a dať do chladničky. Sklenená dóza a veko z Cromarganu® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) sú hygienické, neabsorbujú chuť a dajú sa umývať v umývačke riadu. Vďaka odkvapkávacej mriežke sa udržujú potraviny pri skladovaní v suchu a dlhšie čerstvé.

Misky Top Serve existujú v najrôznejších veľkostiach vhodných pre domácnosť, okrúhle aj hranaté, aby ste mali vždy pravú misku na uchovávanie a servírovanie potravín.

_LABEL_PRODUCER_CODE: 06.5491.6020

O značke WMF

WMF

Značka WMF je synonymom nemeckej precíznosti, tradície, moderných technológií a trendov. Výsledkom toho sú spokojní zákazníci a perfektné vybavenie do kuchyne a na stolovanie v ich domácnostiach. Ergonomické, vzhľadovo prepracované a zároveň mimoriadne kvalitné produkty sa môžu pochváliť množstvom dizajnových ocenení a technologických patentov.