Kód: ZO362107
Značka: ZONE
Séria: ZONE BUCKET
Dizajnér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Farba / rozmery: chladná sivá / Ø 15 cm, v 24 cm
Materiál: ABS plast
silikón
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Súprava na umývanie riadu BUCKET obsahuje:

1x nádoba s držadlom v tvare "T", 24 cm

1× kefa na riad STAND, 22 cm

1× dávkovač na mydlo SPLASH, 15 cm

1× utierka

Súprava na umývanie riadu BUCKET je jednoduchá na manipuláciu, predovšetkým vďaka praktickému držadlu v tvaru písmena "T". O držadlo sa zároveň dá riad pri odkvapkávaní oprieť. Súčasťou súpravy je kefa na riad STAND, ktorú možno postaviť vedľa umývadla a je tak vždy pripravená na použitie. Zároveň má vymeniteľnú hlavu a môžete tak použiť extra jemný, jemný alebo tvrdší variant štetín. Ďalej obsahuje silikónový dávkovač na mydlo SPLASH, vďaka ktorému ľahkým stlačením aplikujete potrebné množstvo čistiaceho prostriedku a vysoko nasiakavú utierku. Nádobu možno použiť aj na ďalšie, detské, maliarske alebo napríklad grilovacie, potreby.

  • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Súprava na umývanie riadu s praktickým "T" držadlom
  • Vedierko na riad, dávkovač na mydlo, kefa a utierka
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Kvalitný dobre umývateľný ABS plast
  • Praktický dizajnový pomocník do kuchyne

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 362107

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.