produkt sa už nepredáva

Súprava nožov 3-dielna Damasteel v luxusnej darčekovej kazete

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x kuchársky nôž 20 cm, 1x nôž na mäso 17 cm, 1x nôž univerzálny 11 cm, 1x drevená darčeková kazeta

Nože zo série Damasteel sú skutočným umeleckým dielom. U čepelí Damasteel sa snúbi estetika ručne vyrábaných damascénskych čepelí s možnosťami najmodernejších technológií. Výsledkom tohoto úplne nového postupu je nožiarska oceľ doteraz nevídanej kvality a neprekonateľnej ostrosti, brúsená pod uhľom 30°. Charakteristická textúra noža vzniká špecifickým spojením rôznych materiálov - PMC 27 a RWL 34 v 120 vrstvách a následným jemným leptaním kyselinou. Súpravu nožov Damasteel dodávame v krásnej drevenej darčekovej kazete.

Aby nože zostali ostré, odporúčame ich brúsiť keramickou ocieľkou alebo brúskou. Dbajte však na to, aby rezný uhol špičky noža a brúsku bol 30 stupňov. Nôž veďte po brúsku na plocho.

Možnosť nechať na rukoväť noža vygravírovať meno robí z tohoto noža skvelý nápad na osobný darček!

Nože Damasteel WMF v stručnosti:

  • Špičkové spracovanie
  • Profesionálna kvalita
  • Charakteristická kresba damascénskej ocele z cca 120 vrstiev
  • Neprekonateľná ostrosť
  • V krásnej drevenej darčekovej kazete
  • Možnosť vygravírovania mena či monogramu do rukoväte

V prípade kuchárskeho noža Damasteel 20 cm sú chrbát noža a ostrie ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka tomu je možné kuchársky nôž využiť skutočne všestranne. Kuchársky nôž má širokú, silnú čepeľ pre krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný tiež k nasekaniu a kolískovému krájaniu byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete hore a dole. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej je možné rovnomerne filetovať kusy rýb.

Nôž na mäso Damasteel sa výborne hodí na krájanie a porciovanie syrového alebo pečeného mäsa. Má veľkú čepeľ, vďaka ktorej ľahko prekrojíte jeho vlákna a pri porciovaní zaistí, že z mäsa nevytečie šťava. S týmto nožom je možné krájať mäso i na veľmi malé kôstky alebo tenké prúžky.

Univerzálny nôž Damasteel 11 cm nakrája surovú zeleninu, tvrdé ovocie alebo tvrdé údeniny a salámy.

KÓD: WM1890099990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu