produkt sa už nepredáva

Súprava nožov 5-dielna Grand Class

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava nožov 5-dielna Grand Class v drevenej kazete WMF obsahuje:

  • 1x Univerzálny nôž Grand Class 11 cm, č. výr.: WM1891626030
  • 1x Nôž na zeleninu Grand Class 9 cm, č. výr.: WM1891616030
  • 1x Nôž na mäso Grand Class 20 cm, č. výr.: WM1891686030
  • 1x Kuchársky nôž Grand Class 20 cm, č. výr.: WM1891716030
  • 1x Nôž na chlieb s dvojitým vrúbkovaním Grand Class 19 cm, č. výr.: WM1891696030

WMF séria nožov Grand Class spája dizajn bezšpárového spracovania rukoväti, aké má séria Grand Gourmet, s efektnými nitmi zo série Spitzenklasse. Čepele sú ručne kované po celej dĺžke, sú veľmi ostré a odolné.

Univerzálny nôž Grand Class nakrája surovú zeleninu, tvrdé ovocie alebo tvrdé údeniny a salámy.

V prípade kuchárskeho noža Grand Class 20 cm sú chrbát noža a ostrie ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka čomu ho môžete využiť skutočne všestranne. Kuchársky nôž má širokú, hrubú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný aj na sekanie a kolískové krájanie byliniek, zeleniny alebo orechov. špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete nahor a nadol. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej môžete rovnomerne filetovať kusy rýb.

Nôž na mäso Grand Class sa výborne hodí na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Má veľkú čepeľ, vďaka ktorej ľahko prekrojí jeho vlákna, a pri porciovaní pečeného mäsa zaistí, že z mäsa nevytečie šťava. S týmto nožom môžete krájať mäso aj na veľmi malé kocky alebo tenké prúžky.

Vďaka svojej krátkej, pružnej čepeli padne tento nôž na zeleninu Grand Class veľmi dobre do ruky a má všestranné využitie. Je vhodný na očistenie a prípravu zeleniny, húb a šalátov.

Nôž na chlieb Grand Class má dlhú, hrubú, vrúbkovanú čepeľ. Jemne prereže tvrdú chlebovú kôrku a hladko nakrája chlieb na krajce. Nôž na chlieb krája aj ovocie bez poškodenia jeho štruktúry. Vďaka vrúbkovanej čepeli krája nôž na chlieb rovno a "prejde" čímkoľvek, čo chcete nakrájať bez toho, aby čepeľ skĺzla po povrchu. Vrúbkovanú čepeľ navyše nemusíte brúsiť.

KÓD: WM1891849990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu