produkt sa už nepredáva

Súprava nožov s blokom Grand Gourmet 5-dielna

4x nôž, 1x blok

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava nožov so štetinovým blokom Grand Gourmet WMF obsahuje:

  • Nôž na zeleninu Grand Gourmet 9 cm, č. výr.: WM1889466030
  • Univerzálny nôž Grand Gourmet 11 cm, č. výr.: WM1880316030
  • Kuchársky nôž Grand Gourmet 20 cm, č. výr.: WM1880396030
  • Nôž na chlieb Grand Gourmet 19 cm, č. výr.: WM1889506030
  • Blok štetinový, č. výr.: WM1873776040

Séria nožov Grand Gourmet v sebe spája náročný dizajn a vysokú funkčnosť. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nožiarskej ocele. Nezničiteľné rukoväti z Cromarganu® (ušľachtilá nerezová oceľ 18/10) zaručujú optimálnu hygienu a dobre padnú do ruky. Atraktívne balenie a možnosť nechať na rukoväti noža vygravírovať meno obdarovaného sú skvelým nápadom na darček!

Blok na nože so štetinovou vložkou predstavuje najlepší a najbezpečnejší spôsob skladovania kvalitných kuchynských nožov. Všetky nože tak máte vždy poruke a súčasne chránite ich ostrie. Štetinovú vložku je možné vybrať a umyť v umývačke riadu.

Vďaka svojej krátkej, pružnej čepeli padne tento nôž na zeleninu Grand Gourmet veľmi dobre do ruky a má všestranné využitie. Je vhodný na očistenie a prípravu zeleniny, húb a šalátov.

Univerzálny nôž nakrája surovú zeleninu, ovocie alebo tvrdé údeniny a salámy.

V prípade kuchárskeho noža Grand Gourmet sú chrbát noža a ostrie ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka čomu ho môžete využiť skutočne všestranne. Kuchársky nôž má širokú, hrubú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný aj na sekanie a kolískové krájanie byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete nahor a nadol. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej môžete rovnomerne filetovať kusy rýb.

Nôž na chlieb Grand Gourmet má dlhú, hrubú, vrúbkovanú čepeľ. Jemne prereže tvrdú chlebovú kôrku a hladko nakrája chlieb na krajce. Nôž na chlieb krája aj ovocie bez poškodenia jeho štruktúry. Vďaka vrúbkovanej čepeli krája nôž na chlieb rovno a „prejde“ čímkoľvek, čo chcete nakrájať bez toho, aby čepeľ skĺzla po povrchu. Vrúbkovanú čepeľ navyše nemusíte brúsiť.

KÓD: WM1889669990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu