produkt sa už nepredáva

Súprava nožov s blokom Grand Gourmet 6-dielna

5x nôž, 1x blok

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava nožov s blokom z nehrdzavejúcej ocele Grand Gourmet WMF obsahuje:

  • Nôž na zeleninu Grand Gourmet
  • Univerzálny nôž Grand Gourmet 11 cm
  • Kuchynský nôž Grand Gourmet 20 cm
  • Nôž na chlieb Grand Gourmet 19 cm
  • Nôž na mäso Grand Gourmet 16 cm
  • Blok z nehrdzavejúcej ocele

Séria nožov Grand Gourmet v sebe spája náročný dizajn a vysokú funkčnosť. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nožiarskej ocele. Nezničiteľné rukoväti z Cromarganu® (ušľachtilá nerezová oceľ 18/10) zaručujú optimálnu hygienu a dobre padnú do ruky. Atraktívne balenie a možnosť nechať na rukoväti noža vygravírovať meno obdarovaného sú skvelým nápadom na darček!

Blok na nože predstavuje najlepší a najbezpečnejší spôsob skladovania kvalitných kuchynských nožov. Všetky nože tak máte vždy poruke a súčasne chránite ich ostrie.

Vďaka svojej krátkej, pružnej čepeli padne tento nôž na zeleninu Grand Gourmet veľmi dobre do ruky a má všestranné využitie. Je vhodný na očistenie a prípravu zeleniny, húb a šalátov.

Univerzálny nôž nakrája surovú zeleninu, ovocie alebo tvrdé údeniny a salámy.

Nôž na mäso Grand Gourmet 16 cm sa výborne hodí na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Má veľkú čepeľ, vďaka ktorej ľahko prekrojí jeho vlákna, a pri porciovaní pečeného mäsa zaistí, že z mäsa nevytečie šťava. S týmto nožom môžete krájať mäso aj na veľmi malé kocky alebo tenké prúžky.

Tento kuchynský nôž Grand Gourmet s dvojitým vrúbkovaním na čepeli má rovný chrbát čepele a zahnuté ostrie, pretože práve takýto tvar čepele najlepšie zodpovedá rôznym použitiam. Vďaka nemu čepeľ kuchynského noža dobre kĺže po podložke, a umožňuje tak prevažne kolísavé pohyby. Kuchynský nôž je vďaka tenkému listu ideálny na čistenie, krájanie a porciovanie. Je tiež vhodný na zemiaky, zeleninu, ovocie, mäso alebo ryby.

Nôž na chlieb Grand Gourmet má dlhú, hrubú, vrúbkovanú čepeľ. Jemne prereže tvrdú chlebovú kôrku a hladko nakrája chlieb na krajce. Nôž na chlieb krája aj ovocie bez poškodenia jeho štruktúry. Vďaka vrúbkovanej čepeli krája nôž na chlieb rovno a „prejde“ čímkoľvek, čo chcete nakrájať bez toho, aby čepeľ skĺzla po povrchu. Vrúbkovanú čepeľ navyše nemusíte brúsiť.

KÓD: WM1889656030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu