produkt sa už nepredáva

Súprava nožov s dreveným blokom Grand Class

4x nôž, 1x ocieľka, 1x blok

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava nožov s dreveným blokom Grand Class WMF obsahuje:

  • 1x Nôž na mäso Grand Class 16 cm, č. výr.: WM1891676030
  • 1x Univerzálny nôž Grand Class 11 cm, č. výr.: WM1891626030
  • 1x Nôž na chlieb Grand Class s dvojitým vrúbkovaním na čepeli 19 cm, č. výr.: WM1891696030
  • 1x Kuchársky nôž Grand Class 20 cm, č. výr.: WM1891716030
  • 1x Ocieľka
  • 1x Drevený blok č. výr.: WM1880474500

WMF séria nožov Grand Class spája dizajn bezšpárového spracovania rukoväti, aké má séria Grand Gourmet, s efektnými nitmi zo série Spitzenklasse. Čepele sú ručne kované po celej dĺžke, sú veľmi ostré a odolné.

Univerzálny nôž Grand Class nakrája surovú zeleninu, tvrdé ovocie alebo tvrdé údeniny a salámy.

Nôž na chlieb Grand Class s dvojitým vrúbkovaním na čepeli má dlhú hrubú čepeľ. Jemne prereže tvrdú chlebovú kôrku a hladko nakrája chlieb na krajce. Nôž na chlieb krája aj ovocie bez poškodenia jeho štruktúry. Vďaka vrúbkovanej čepeli krája nôž na chlieb rovno a „prejde“ čímkoľvek, čo chcete nakrájať bez toho, aby čepeľ skĺzla po povrchu. Vrúbkovanú čepeľ navyše nemusíte brúsiť.

V prípade kuchárskeho noža Grand Class sú chrbát noža a ostrie ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka čomu ho môžete využiť skutočne všestranne. Kuchársky nôž má širokú, hrubú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný aj na sekanie a kolískové krájanie byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete nahor a nadol. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej môžete rovnomerne filetovať kusy rýb.

Nôž na mäso Grand Class sa výborne hodí na krájanie a porciovanie surového alebo pečeného mäsa. Má veľkú čepeľ, vďaka ktorej ľahko prekrojí jeho vlákna, a pri porciovaní pečeného mäsa zaistí, že z mäsa nevytečie šťava. S týmto nožom môžete krájať mäso aj na veľmi malé kocky alebo tenké prúžky.

Pomocou ocieľky môžete kvalitný nôž kedykoľvek ľahko a účinne naostriť, pretože aj ten najkvalitnejší nôž časom stráca svoju ostrosť. So správnou technikou a správnou ocieľkou z keramiky alebo chromo-vanádiovej ocele by ste mali nôž naostriť pred každým použitím, resp. po ňom.

KÓD: WM1891779990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu