Joseph Joseph

Súprava nožov v rotačnom stojane Elevate™ 100

otočný stojan so 6 nožmi

  • 240,00 €
  • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Súprava nožov v rotačnom stojane Elevate™ 100 obsahuje:

  • 1x lúpací nôž dĺžka 8,9 cm
  • 1x univerzálny nôž dĺžka 12,7 cm
  • 1x Santoku nôž dĺžka 17,8 cm
  • 1x kuchársky nôž dĺžka 20 cm
  • 1x vykosťovací nôž 20 cm
  • 1x nôž na chlieb 20 cm

Pripravili sme pre vás množstvo noviniek! Intenzívne pracujeme na podrobnom popise, ktorý čoskoro nájdete práve tu. V prípade, že sa chcete o tomto produkte dozvedieť viac, je vám k dispozícii náš zákaznícky servis na čísle 0800 212 100, kde sa o vás postaráme tak, ako ste v Kuline zvyknutí.

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

KÓD VÝROBCA: 95016

O značke Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností.

Kód: JS95016
Značka: Joseph Joseph
Séria: Joseph Joseph 100 Collection
Farba / rozmery: bez nožov v 25 cm, s nožmi v 38 cm
Materiál: nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/8
nevhodné do umývačky riadu
plast bez BPA