produkt sa už nepredáva

Súprava prémiových nožov Ergo Chef

kuchársky a kuchynský nôž

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Ku každému grilovaniu patrí mäso a ku každému mäsu patrí poriadny nôž. Preto BGE zaradil ku grilovaciemu príslušenstvu aj súpravu prémiových nožov. Aby boli prípravné práce a porciovanie na vysokej úrovni, musia byť vaše nože kvalitné a vždy ostré. Súprava kuchárskeho a kuchynského noža od Big Green Egg® spĺňajú najvyššie požiadavky šéfkuchárov – materiály tej najvyššej kvality a ergonomicky tvarová rukoväť, ktorá dobre sedí v ruke. So súpravou veľkého a malého noža je radosť pracovať.

  • Súprava kuchynského a kuchárskeho noža
  • Rukoväť menšieho kuchynského noža je dlhá a široká
  • Rukoväť väčšieho kuchárskeho noža je tvarovaná na bezpečné a isté uchopenie
  • Big Green Egg® dizajn
  • Nevhodné do umývačky riadu
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG117687

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu