ZONE

Súprava servírovacích dóz 0,25 l, 1 l a 4,5 l cool grey PEILI

víťaz Red Dot Design Award 2016

 • 75,84 €
 • na sklade 7 ks
  ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZO361091
Značka: ZONE
Séria: ZONE PEILI
Dizajnér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Farba / rozmery: chladná sivá / Ø 9 cm, v 6 cm, V 0,25 l / Ø 16 cm, v 8,8 cm, V 1 l / Ø 24 cm, v 13,2 cm, V 4,5 l
Materiál: melamín
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Súprava servírovacích dóz PEILI obsahuje:

 • 1x servírovacia dóza PEILI s objemom 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, chladná sivá
 • 1× servírovacia dóza PEILI s objemom 1 l, Ø 16 cm, v 8,8 cm, chladná sivá
 • 1× servírovacia dóza PEILI s objemom 4,5 l, Ø 24 cm, v 13,2 cm, chladná sivá

Servírovacie melamínové dózy PEILI si vás získajú moderným dizajnom, funkčnosťou, štýlom a jednoduchosťou. Dózy možno použiť aj ako misku na potraviny. Viečko zase ako servírovací tanier alebo podnos. Ideálne nadčasový doplnok do každej kuchyne, ktorý uchváti svojím spracovaním. Súpravy dostupné v troch farebných vyhotoveniach ozdobia každú kuchyňu alebo stôl a dajú sa vzájomne kombinovať.

 • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
 • Dózy, misky alebo servírovacie taniere zároveň
 • Odolný melamín
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Séria PEILI je príkladom novej estetiky, neoklasického dizajnu, jedinečnosti, a zároveň moderným výkladom misiek a tanierov. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, farby aj funkčnosť tejto série získala rad medzinárodných ocenení. Séria ponúka produkty na prípravu, servírovanie a skladovanie pokrmov. Špecializuje sa na elegantné a jednoduché misky s viečkom, ktoré slúžia na servírovanie tapas, ako tanier či podnos. Výhodou týchto výrobkov je jednoduchosť a úspora miesta, ktorú ocenia najmä majitelia menších kuchýň. Celá séria je vzdušná, jednoduchá, ale prekvapí svojou dokonalosťou. Dózy sú melamínové a vhodné na styk s potravinami.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

_LABEL_PRODUCER_CODE: 361091

O značke ZONE

ZONE

Severský minimalistický dizajn dánskej značky ZONE je zakorenený v produktoch tak silne, že jej „podpis“ okamžite rozpoznáte, a to aj napriek obsiahlosti sortimentu. Cieľom značky je neustále inovovať, napadať zažité konvencie a inšpirovať sa zvedavosťou.