ZONE

Súprava servírovacích dóz 3 kusy warm grey, ice green, cactus PEILI

víťaz Red Dot Design Award 2016

 • 25,00 €
 • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZO330219
Značka: ZONE
Séria: ZONE PEILI
Dizajnér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Farba / rozmery: teplá sivá, ľadová zelená, kaktusová zelená / Ø 9 cm, v 6 cm, V 0,25 l
Materiál: melamín
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Súprava servírovacích dóz PEILI obsahuje:

 • 1x servírovacia dóza PEILI s objemom 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, teplá sivá
 • 1× servírovacia dóza PEILI s objemom 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, ľadová zelená
 • 1× servírovacia dóza PEILI s objemom 0,25 l, Ø 9 cm, v 6 cm, kaktusová zelená

Servírovacie melamínové dózy PEILI si vás získajú moderným dizajnom, funkčnosťou, štýlom a jednoduchosťou. Dózy možno použiť aj ako misky na potraviny. Viečko zase ako servírovací tanier alebo podnos. Ideálny nadčasový doplnok do každej kuchyne, ktorý uchváti svojím spracovaním. Tri farebné odtiene v súprave ozdobia každú kuchyňu.

 • Moderný minimalistický dánsky dizajn VE2
 • Dózy, misky alebo servírovacie taniere zároveň
 • Praktické viečko
 • Odolný melamín
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Séria PEILI je príkladom novej estetiky, neoklasického dizajnu, jedinečnosti, a zároveň moderným výkladom misiek a tanierov. Minimalistický dizajn VE2 má korene v tradíciách, na ktoré je dánska spoločnosť právom hrdá. Pod týmto unikátnym dizajnom sú podpísaní Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen. Tvary, farby aj funkčnosť tejto série získala rad medzinárodných ocenení. Séria ponúka produkty na prípravu, servírovanie a skladovanie pokrmov. Špecializuje sa na elegantné a jednoduché misky s viečkom, ktoré slúžia na servírovanie tapas, ako tanier či podnos. Výhodou týchto výrobkov je jednoduchosť a úspora miesta, ktorú ocenia najmä majitelia menších kuchýň. Celá séria je vzdušná, jednoduchá, ale prekvapí svojou dokonalosťou. Dózy sú melamínové a vhodné na styk s potravinami.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 330219

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.