Súprava tlakového hrnca 6 l a panvice 2,5 l vitavit® premium Fissler

Kód: FS62030112070
BLACK FRIDAY
Značka: Fissler
€379 –14 %
Súprava tlakového hrnca 6 l a panvice 2,5 l vitavit® premium Fissler
€379 –14 % €325,90
Skladom (5 Ks)

Súprava tlakového hrnca 6 l a panvice 2,5 l vitavit® premium obsahuje:

 • 1x hrniec
 • 1x panvicu
 • 1x veko / pokrievku hrnca
 • 1x trojnožku z nehrdzavejúcej ocele
 • 1x vnútornú dierovanú vložku

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakové hrnce a panvice naplňujte vždy maximálne do 2/3 celkového objemu. V nádobe je nutné nechať dostatok priestoru pre vytvorenú paru, v ktorej sa potraviny varia.

Vitavit® premium – tlakový hrniec s bezpečnou rukoväťou. Neexistuje lepší spôsob rýchleho a zdravšieho stravovania ako variť v tlakovom hrnci. Doba ťažkopádnych neskladných tlakových hrncov je už našťastie preč. Hrnce Fissler sú nielen krásne, ale aj maximálne bezpečné a praktické. Rad vitavit® premium je garanciou jednoduchej manipulácie. Problém väčšiny tlakových hrncov spočíva práve v širokej rukoväti, ktorú je často problém pevne uchopiť. Slučková rukoväť hrncov premium je vhodná aj pre menšiu ženskú ruku, jej unikátny tvar s otvorom zabráni vyšmyknutiu hrnca.

Možnosť varenia v pare poteší každého – priaznivcov chrumkavej zeleniny aj fanúšikov nadýchaných knedličiek.

Rýchlopečiaca tlaková panvica vitavit® premium je ideálna na opekanie mäsa na malom množstve tuku, mäso bude chrumkavé a šťavnaté vo vnútri, presne tak ako keby bolo pripravené na grile – stačí rozpáliť panvicu. Potom môžete jednoducho nasadiť tlakovú pokrievku a pokračovať v úspornej tepelnej príprave. Rad vitavit® premium, to je riad s bezpečnou rukoväťou.

 • S dierovanou vložkou
 • Ušľachtilá 18/10 nehrdzavejúca oceľ
 • Vhodný na energeticky úsporné varenie, smaženie, dusenie, rozmrazovanie aj zaváranie
 • Nastaviteľný jemný stupeň a rýchly stupeň a varenie v pare
 • Skráti čas varenia až o 70 %
 • Krátky čas varenia zníži spotrebu energie až o 50 % – investícia do hrncov, ktorá sa vám vráti
 • Varenie bez prístupu kyslíka, rozdiel uvidíte aj ucítite – výrazná pôvodná farba a prirodzená chuť surovín
 • Uchovanie vitamínov napr. vitamín C / 100 g pri bežnom varení sa uchová 34 %, v tlakovom hrnci 65 %
 • Varenie v pare obzvlášť chúlostivých potravín – bez použitia tlaku
 • Kombinuje osvedčenú technológiu a moderný dizajn
 • Pomôcka jednoduchého nasadenia pokrievky v správnej polohe
 • Multifunkčný ventil – 3-stupňový ventil s nastaviteľným varom v pare a uvoľnením tlaku
 • Hrniec sa sám bezpečne odtlakuje
 • Inovatívny systém farebnej signalizácie
 • Rukoväť pokrievky možno kvôli ľahkému čisteniu demontovať (bez súčiastok možno umývať v umývačke riadu)
 • Maximálna bezpečnosť: vizuálna aj akustická indikácia uzavretia (vizuálna aj akustická, bezpečnostná rukoväť)
 • Univerzálne dno Cookstar umožní varenie na všetkých zdrojoch vrátane indukcie
 • Laserovaná vnútorná odmerka – v litroch + maximálne možné naplnenie u rozpínavých (strukoviny) a nerozpínavých surovín
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Kónicky tvar umožní stohovanie nádob
 • Víťaz reddot design award 2009
 • Predĺžená záruka 3 roky

Tlakový hrniec vitavit® premium je synonymom jednoduchého, zdravého, úsporného a hlavne bezpečného varenia. Výnimočný kus riadu, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni je vyrobený z odolnej ušľachtilej ocele 18/10.

Ak ste v minulosti zápasili s problémami pri nasadzovaní pokrievky, poteší vás pomôcka, ktorá vás naviguje presne do miesta, kam je veko nutné polohovať.

V hrnci je možné na varnej korunke vybrať z dvoch stupňov varenia: jemné pomalé varenie a rýchle a intenzívne. Môžete si ale zvoliť aj funkciu naparovania a pomocou trojnožky a dierovanej vložky ohriať už hotové jedlo, rozmraziť suroviny alebo pripraviť chrumkavú farebnú zeleninu či krehkú šťavnatú rybu, tentoraz len pomocou pary a bez tlaku. Na ovládači nájdete aj symbol uvoľnenia tlaku, režim, ktorý spustí automatické a bezpečné odtlakovanie.

Systém farebnej signalizácie varného ventilu poskytuje absolútnu kontrolu nad celým procesom varenia. Semaforové signály žltá, zelená a červená vás prehľadne upozorní na dosiahnutie teploty varu, nutnosť regulácie teploty či prívodu energie.

Na úchyte pokrievky nájdete indikátor uzavretia, ktorý signalizuje vizuálne aj akusticky, že je hrniec bezpečne uzavretý.

Perfektne rovné dno CookStar je možné použiť na všetky zdroje, vrátane indukcie. Teplo je vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru distribuované rovnomerne a varenie je energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch panvice má grilovací efekt.S integrovanou odmerkou máte prehľad o tom, koľko porcií tentoraz uvaríte. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho predovšetkým pri miešaní hustého obsahu, kde je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca.

V bohatom príslušenstve vitavit® nájdete aj z nehrdzavejúcej ocele/sklenenú pokrievku, vďaka ktorým môžete váš tlakovú panvicu v okamihu premeniť na panvicu na bežné varenie.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové hrnce
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Tlakový hrniec
Materiál: Nerezová oceľ
Vlastnosti: Vhodné na indukciu
Počet kusov: 2 ks
Séria: Fissler vitavit® premium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350