produkt sa už nepredáva

Svietnik s ochranou proti vetru Michalsky

vrátane malej čajovej sviečky

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Svietnik s ochranou proti vetru Michalsky vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 Cromargan® a kvalitného WMF skla poskytne Vašej večernej tabuli rýchlu a efektnú dekoráciu. Jeho tlmené svetlo príjemne dokreslí romantickú večeru vo dvojici. Svojím minimalistickým nestarnúcim dizajnom dokonale zapadá do celej kolekcie Michalsky.

Svietnik s ochranou proti vetru Michalsky v skratke:

  • Vyrobený z leštenej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®
  • Plameň sviečky je chránený kvalitným sklom WMF
  • Nadčasový, luxusný dizajn
  • Na jednu malú čajovú sviečku

Nadčasová kolekcia Michalsky vyjadruje súdobý mestský životný štýl. Prináša novú interpretáciu dizajnu spoločnosti WMF z dvadsiatych rokov. Je určená pre náročných, ktorí ocenia spojenie kozmopolitnej módy, súdobého dizajnu a klasického štýlu stolovania. Hodí sa na každú príležitosť.

Vznikla v spolupráci so svetovým návrhárom Michaelom Michalskym. Spája archetypálne tvary odkazujúce na dedičstvo spoločnosti WMF a geometrické, lineárne tvary súčasnosti. Každý z jednotlivých prvkov bol navrhnutý špeciálne na svoj ​​účel s dôrazom nielen na vizuálnu stránku, ale predovšetkým na pohodlie a pocity spojené s ich užívaním. Spoločne tak vytvárajú úchvatný harmonický celok.

Séria bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zodpovedajúcim štandardom Michaela Michalsky a WMF. Kolekciu tvoria príbory z nehrdzavejúcej ocele z Cromarganu protect®, biely porcelán, poháre z krištáľového skla a doplnky z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Všetko navrhnuté v jednotnom dychberúcom štýle.

V Berlíne žijúci Michael Michalsky je jedným z najlepších nemeckých návrhárov, ktorý je známy svojim "lifestyle" dizajnom a snahou o prepojenie módy a hudby. Po strednej škole študoval na College of Fashion v Londýne. Svoju kariéru odštartoval ako konštrukčný manažér v nemeckom Levi Strauss & Co. Neskôr pracoval v spoločnosti Adidas, z toho šesť rokov na pozícii kreatívneho riaditeľa. Pôsobí v oblasti produktového a interiérového dizajnu, firemnej módy, inscenácie a spolupracuje s medzinárodne uznávanými umelcami.

Jeho meno je spojené so svetovými značkami ako MCM, Tchibo alebo Kappa China. Má taktiež svoju vlastnú módnu značku Michalsky. Od roku 2009, kedy založil agentúru Michalsky Designlab, vyhľadávajú jeho služby klienti z celého sveta a z rôznych priemyselných odvetví. Spolupracoval s význačnými spoločnosťami ako je napríklad Sony, DHL, Disney či BMW.

KÓD: WM0650656040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu