-20 %

Riedel

Syrah/Shiraz Vinum XL

2 kusy v balení

  • 65,54 € 52,43 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: RD641641
Značka: Riedel
Séria: Riedel Vinum XL
Farba / rozmery: v 23,5 cm, V 590 ccm
Materiál: krištáľ
strojová výroba
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Séria Riedel VINUM XL – súčasná interpretácia pohárov na víno:

Riedel Vinum XL vytvára nové meradlá – táto nová séria predstavuje súčasnú interpretáciu pohárov na víno. Kolekcia ponúka jemne prepracované tvary pohárov pre výrazné odrody vín ako Pinot Noir, Cabernet Sauvignon (a Merlot, Cabernet Franc), šampanské a tiež zvláštne poháre na kokteily a Martini.

Inovatívna technika výroby skla 21. storočia nám dnes umožňuje výrobné procesy, aké bola schopná poskytnúť v obdobnej kvalite ešte pred niekoľkými rokmi len ručná výroba. Tieto vlastnosti sa vzťahujú na výšku a veľkosť pohára. Série Vinum XL – ako všetky strojovo vyrábané poháre – vyrába Riedel vo vlastných prevádzkach v Bavorsku. Vysoká precíznosť výrobnej techniky vyvinutej našimi inžiniermi dodáva pohárom vynikajúce kvalitatívne vlastnosti. Zloženie olovnatého skla bolo navrhnuté pre optimálne vlastnosti pri umývaní v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 6416/41

O značke Riedel

Riedel

Nápojové sklo nemeckej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu.