produkt sa už nepredáva

Ťahač grilu na stojane XL

na stabilnú manipuláciu

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Ťahač grilu je skvelým doplnkom EGGu v prípade, že sa rozhodnete umiestniť vajíčko na kovový pojazdný stojan. Pomocou ťahača môžete gril jednoducho premiestniť z bodu A do bodu B.Manipulácia je stabilná a bezpečná.

  • Ťahač grilu ku kovovému podstavcu s kolieskami
  • Na jednoduchú a stabilnú manipuláciu
  • Vyrobené z pozinkovanej ocele (čierna farba)
  • K dispozícii 4 veľkosti ku grilom M, L, XL, XXL
  • Model XXL odporúčame vždy vybaviť ťahačom kvôli manipulácii
  • K ostatným modelom grilov, je ťahač voliteľným doplnkom

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG302083

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu