-30 %

Kód: RV650643
Značka: REVOL
Séria: REVOL Color Lab
Dizajnér: Revol
Farba / rozmery: žltá Citrus / Ø 25 cm, v 2,5 cm
Materiál: Revol porcelán
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 300 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Predstavujeme Vám farebný tanier na hlavný chod Color Lab. Porcelánový tanier Color Lab je glazovaný len vo vrchnej časti. Jeho okrúhly a dokonale plochý tvar len podporí vašu kreativitu. Je vhodný do klasickej aj mikrovlnnej rúry, je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Každý tanier je autentický, žiarivý a plný farby. Kombinujte ľubovoľne farby a tvary a užite si krásy života!

Séria Color Lab v skratke:

  • Ručná výroba z kulinárskeho porcelánu, dlhá životnosť
  • Glazované ručne originálnymi REVOL glazúrami kvôli unikátnej povrchovej úprave
  • Robustná, vhodná do rúry, mikrovlnnej rúry aj umývačky riadu
  • Umožňuje jednoduché stohovanie a šetrí tak miesto
  • V niekoľkých farebných vyhotoveniach
  • Vyrobené vo Francúzsku

Produkty zo série Color Lab sú viacúčelové a inšpirujúce. Séria vzišla zo srdca továrne REVOL, z jej laboratória, kde sa navrhujú farby. Porcelán sa vyrába ručne a je vybavený pečaťou kvality REVOL. Každý z týchto rozkošných kúskov bol na základe znalostí získavaných už od roku 1768 ručne glazovaný. Dosiahnuť rovnaký farebný odtieň nie je vôbec jednoduché a sú na to potrebné skúsenosti, prirodzená krása farebných pigmentov je totiž viditeľná až počas vypaľovania.

KÓD VÝROBCA: 650643

O značke REVOL

REVOL

Revol je tradičná francúzska rodinná firma založená v roku 1768 v mestečku Ponsas. Sortiment tohto tradičného výrobcu kvalitného porcelánu ponúka naozaj širokú škálu elegantných doplnkov na varenie a stolovanie. Najznámejším produktom značky Revol sú jednoznačne ikonické „pokrčené“ tégliky, ktoré vyrába v rôznych veľkostiach a dizajnoch.