produkt sa už nepredáva

Tanier raňajkový O 23 cm Michalsky

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Taniere Michalsky sú vyrobené z kvalitného porcelánu v nadčasovej bielej farbe. Sú odolné proti poškriabaniu, vhodné do rúry, mikrovlnnej rúry, umývačky riadu a dokonca aj do mrazničky.

Kolekcia obsahuje taniere raňajkové, jedálenské a hlboké. Design tanierov je doplnený o jemné ozdobné čierne linky, ktoré priťahujú pozornosť a ozvláštnia tak prestretý stôl. Sú to práve malé detaily v kombinácii s osvedčenou výrobou, ktoré robia kolekciu Michalsky dokonalou.

Raňajkový tanier Michalsky v skratke:

  • Vyrobený z kvalitného bieleho porcelánu
  • Priemer 23 cm
  • Odolný proti poškriabaniu
  • Vhodný do rúry, mikrovlnnej rúry aj mrazničky
  • Možno ho umývať v umývačke riadu

Nadčasová kolekcia Michalsky vyjadruje súdobý mestský životný štýl. Prináša novú interpretáciu dizajnu spoločnosti WMF z dvadsiatych rokov. Je určená pre náročných, ktorí ocenia spojenie kozmopolitnej módy, súdobého dizajnu a klasického štýlu stolovania. Hodí sa na každú príležitosť.

Vznikla v spolupráci so svetovým návrhárom Michaelom Michalskym. Spája archetypálne tvary odkazujúce na dedičstvo spoločnosti WMF a geometrické, lineárne tvary súčasnosti. Každý z jednotlivých prvkov bol navrhnutý špeciálne na svoj ​​účel s dôrazom nielen na vizuálnu stránku, ale predovšetkým na pohodlie a pocity spojené s ich užívaním. Spoločne tak vytvárajú úchvatný harmonický celok.

Séria bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zodpovedajúcim štandardom Michaela Michalsky a WMF. Kolekciu tvoria príbory z nehrdzavejúcej ocele z Cromarganu protect®, biely porcelán, poháre z krištáľového skla a doplnky z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Všetko navrhnuté v jednotnom dychberúcom štýle.

V Berlíne žijúci Michael Michalsky je jedným z najlepších nemeckých návrhárov, ktorý je známy svojim "lifestyle" dizajnom a snahou o prepojenie módy a hudby. Po strednej škole študoval na College of Fashion v Londýne. Svoju kariéru odštartoval ako konštrukčný manažér v nemeckom Levi Strauss & Co. Neskôr pracoval v spoločnosti Adidas, z toho šesť rokov na pozícii kreatívneho riaditeľa. Pôsobí v oblasti produktového a interiérového dizajnu, firemnej módy, inscenácie a spolupracuje s medzinárodne uznávanými umelcami.

Jeho meno je spojené so svetovými značkami ako MCM, Tchibo alebo Kappa China. Má taktiež svoju vlastnú módnu značku Michalsky. Od roku 2009, kedy založil agentúru Michalsky Designlab, vyhľadávajú jeho služby klienti z celého sveta a z rôznych priemyselných odvetví. Spolupracoval s význačnými spoločnosťami ako je napríklad Sony, DHL, Disney či BMW.

KÓD: WM0650819440

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu