REVOL

Tanier Sphère čierny so zlatou ozdobou Solid

gastronomická prezentácia pokrmov

  • 74,85 €
  • na sklade 3 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: RV650356
Značka: REVOL
Séria: REVOL Likid & Solid
Dizajnér: Eric Berthes
Farba / rozmery: Ø 30,3 cm, v 5 cm, V 0,3 l
Materiál: čiastočne matné
Revol porcelán
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 300 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Porcelánový tanier Sphère z čierneho porcelánu od francúzskej značky Revol je vďaka svojmu sférickému dizajnu a prehĺbenému stredu dokonalým prostriedkom na gastronomickú prezentáciu pokrmov. Jeho široké matné okraje kontrastujú s lesklým glazovaným stredom, sú ideálne na umiestnenie dekorácie či omáčok na dochutenie vašich špecialít.

Môžete ho použiť na podávanie akéhokoľvek chodu z vášho obsiahleho menu. Hodí sa na predkrmy, dezerty, morské plody, ravioli aj polievky. Čím farebnejší bude váš pokrm, tým lepšie vynikne na tanieri Sphère.

Porcelánový tanier Sphère s glazovaným stredom urobí aj z obyčajných špagiet luxusnú večeru. Tanier je vyrobený z kvalitného francúzskeho porcelánu, ktorý je 100% prírodný, neobsahuje kadmium ani olovo. Je neporézny a neabsorbuje žiadne tuky, baktérie ani pachy. Odolá teplotným šokom, je možné ho použiť aj v mrazničke, rúre mikrovlnnej a dokonca aj v rúre klasickej. Je vhodný do umývačky riadu.

KÓD VÝROBCA: 650356

O značke REVOL

REVOL

Revol je tradičná francúzska rodinná firma založená v roku 1768 v mestečku Ponsas. Sortiment tohto tradičného výrobcu kvalitného porcelánu ponúka naozaj širokú škálu elegantných doplnkov na varenie a stolovanie. Najznámejším produktom značky Revol sú jednoznačne ikonické „pokrčené“ tégliky, ktoré vyrába v rôznych veľkostiach a dizajnoch.