Tlakový hrniec 4,5 l vitavit® design edition Fissler

Kód: FS63030304070
€279
Skladom (3 Ks)

Tlakový hrniec 4,5 l vitavit® design edition obsahuje:

 • 1x hrniec
 • 1x veko / pokrievka na hrniec
 • 1x trojnožka z nehrdzavejúcej ocele
 • 1x vnútorná dierkovaná vložka

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakové hrnce a panvice naplňujte vždy maximálne do 2/3 celkového objemu. V nádobe je nutné nechať dostatok priestoru pre vytvorenú paru, v ktorej sa potraviny varia.

Vitavit® design edition, to je najvyššia liga tlakových hrncov do modernej kuchyne. "Fast food" získava nový rozmer – rýchlo a zdravo uvariť v pohodlí domova, sa stane novou výzvou s tlakovými hrncami Fissler. Ak riešite každodenné dilema, že sa chcete zdravo a chutne najesť a zároveň tráviť čas príjemnejším spôsobom než pobytom v kuchyni, je pre vás varenie v tlakovom hrnci ideálnou voľbou. Moderná technológia, dokonalá bezpečnosť a praktickosť nadchnú každého. Zachovanie vitamínov zase ocenia priaznivci zdravého životného štýlu a rodiny s deťmi. Výrazná chuť pokrmov, úspora energie a času – varení, ktoré nepotrebuje ďalšie argumenty!

 • S dierkovanou vložkou
 • Ušľachtilá 18/10 nehrdzavejúca oceľ, tvrdené sklo
 • Vhodný na energeticky úsporné varenie, smaženie, dusenie, rozmrazovanie aj zaváranie
 • Nastaviteľný jemný stupeň, rýchly stupeň a varenie v pare
 • Skráti dobu varenia až o 70 %
 • Krátka doba varenia zníži spotrebu energie až o 50 % – investícia do riadu, ktorá sa vám vráti
 • Varenie bez prístupu kyslíka, rozdiel uvidíte aj ucítite – výrazná pôvodná farba aj prirodzená chuť surovín
 • Uchovanie vitamínov napr. vitamín C / 100 g pri bežnom varení sa uchová 34 %, v tlakovom hrnci 65 %
 • Varenie v pare pre obzvlášť chúlostivé potraviny – bez použitia tlaku
 • Kombinuje osvedčenú technológiu a moderný dizajn
 • Pomôcka na jednoduché nasadenie pokrievky do správnej polohy
 • Multifunkčný ventil – 3-stupňový ventil s nastaviteľným varením v pare a odtlakovaním
 • Hrniec sa sám bezpečne odtlakuje
 • Inovatívny systém farebnej signalizácie
 • Držadlo pokrievky je možné kvôli jednoduchému čisteniu demontovať (bez súčiastok možno umývať v umývačke)
 • Maximálna bezpečnosť: vizuálna a akustická indikácia uzavretia (vizuálne aj akustické, dva krátke bočné úchyty, bočné obslužné tlačidlo, zakrivený úchyt s oceľovou vložkou
 • Univerzálne dno Cookstar umožní varenie na všetkých zdrojoch vrátane indukcie
 • Laserovaná vnútorná odmerka – v litroch + maximálne možné naplnenie u rozpínavých (strukoviny) a nerozpínavých surovín
 • Vhodné do umývačky
 • Kónicky tvar umožní stohovanie nádob
 • Hrniec s vysokým bezpečnostným štandardom CE
 • Predĺžená záruka 3 roky

Tlakový hrniec najvyššieho radu vitavit® design edition je BMW medzi hrncami. Nové funkcie, luxusný vzhľad, maximálna bezpečnosť, precízne vyhotovenie a dokonalá praktickosť je všetko, čím sa môže hrniec pochváliť. Výnimočný kus riadu, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni, je vyrobený z odolnej ušľachtilej ocele 18/10.

Ak ste v minulosti bojovali s problémami pri nasadzovaní pokrievky, poteší vás pomôcka, ktorá vás ľahko naviguje presne na miesto, kam je veko nutné polohovať.

V hrnci je možné na varnej korunke zvoliť si zo dvoch stupňov varenia: jemné pomalé varenie a rýchle a intenzívne. Môžete si však zvoliť aj funkciu naparovania a pomocou trojnožky a dierkovanej vložky ohriať už hotové jedlo, rozmraziť suroviny alebo pripraviť chrumkavú farebnú zeleninu či krehkú šťavnatú rybu, tentoraz len s pomocou pary a bez tlaku. Na ovládači nájdete aj symbol odtlakovania, režim, ktorý spustí automatické a bezpečné odtlakovanie.

Systém farebnej signalizácie varného ventilu poskytuje absolútnu kontrolu nad celým procesom varenia. Semaforové signály žltá, zelená a červená vás prehľadne upozornia na dosiahnutie teploty varu, nutnosti regulácie teploty či prívodu energie.

Na úchyte pokrievky nájdete indikátor uzatvorenia, ktorý signalizuje vizuálne aj akusticky, že je hrniec bezpečne uzavretý. Úchyt moderného tvaru umožňuje bezpečnú manipuláciu.

Perfektne rovné dno CookStar je vhodné na použitie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Teplo je rovnomerne a rýchlo distribuované vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru a varenie je tým energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch hrnca je dokonale hladký a dobre sa čistí. S integrovanou odmerkou máte prehľad o tom, koľko porcií tentoraz uvaríte. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho najmä pri miešaní hustého obsahu, keď je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca.

Najvyšší model vitavit® design edition patrí nielen do modernej domácnosti, ale poteší aj staršie generácie, práve vďaka praktickej a jednoduchej manipulácii. Výdatný guláš za 15 minút a varené zemiaky za 6 minút, to sú príklady dĺžky času prípravy v tlakovom hrnci. Pochutnať si na teplom, chutnom a zdravom jedle je aj pri časovej vyťaženosti možné!

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové hrnce
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Tlakový hrniec
Materiál: Nerezová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ŠH Avatar autora | 9.6.2021
Čokoľvek sa rozhodnem kúpiť, obyčajne tomu predchádza dôsledný výber. Z dlhodobých skúseností viem, že už samotná veta "Made in Germany" uvedená na výrobku postačuje k zabezpečeniu plnej spokojnosti s výrobkom. Kvalita hrnca je nekompromisná. Dizajn nadčasový. Čo však by som chcel vyzdvihnúť zvlášť, je absolútne premyslené technické riešenie. Po varení viete hrniec úplne ľahko rozložiť do "poslednej šrúbky", vyčistiť a následne opäť rovnako ľahko zložiť. Absolútna hygiena. Žiaden záhyb, či škárka, kde by sa ukladali a rozkladali ostatky jedla. Čistenie hrnca teda dokonalé. Rovnako je skvelé, že každú súčiastku je možné samostatne dokúpiť v prípade, ak "odíde". Čo pravdu povediac ani neočakávam pri tejto kvalite. Teda až na tesnenie. To časom možno bude vyžadovať výmenu, ale to ubehnú roky pri bežnom a šetrnom užívaní... Odporúčam dokúpiť digitálny časovač. Zvyšuje komfort pri varení a vyzerá to tak "sofistikovane" :) Cena zodpovedá kvalite. Napokon, je to výrobok, ktorý v tejto kvalite a pri bežnom užívaní kúpite raz za život. Teda ak nad ním uvažujete, tak si ho kúpte. Nebudete ľutovať. Ten pocit zo skvelého výrobku za to stojí.
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350