produkt sa už nepredáva

Tlakový hrniec Sicomatic® econtrol Vision 2,5 l bez vložky

Silargan® e30

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tlakový hrniec Sicomatic® econtrol Vision 2,5 l obsahuje:

 • 1x tlakový hrniec
 • 1x pokrievka

Tlakové hrnce a panvice naplňujte vždy maximálne do 2/3 celkového objemu. V nádobe je nutné nechať dostatok priestoru pre vytvorenú paru, v ktorej sa potraviny varia.

Spoločnosť Silit, dlhodobý líder vo výrobe kvalitného riadu, predstavuje nový typ nezničiteľných tlakových hrncov pre náročných Sicomatic® econtrol Vision zo Silarganu® e30. Tento materiál špičkovej kvality s neporéznym keramickým povrchom je veľmi trvanlivý, vďaka viacnásobnému vpaľovanie extra tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 rokov! Na funkčné časti tlakového hrnca je záruka 3 roky, exkluzívna je tiež garancia minimálne 10 rokov na dostupnosť náhradných dielov.

Hrnce sú vyrobené z jedného kusa ocele, teplo sa tak šíri rovnomerne a rýchlo. Teplotu a tlak vnútri tlakových hrncov radu Sicomatic® econtrol môžete ľahko regulovať dômyselným otočným regulátorom s vopred nastavenými tromi stupňami varenia. Jednou rukou nastavíte všetky funkcie: otvorenie a zavretie pokrievky, zmenu nastavenia teploty alebo uvoľnenie pary. Tlakový hrniec je vybavený bezpečnostnou poistkou. Kým tlak v hrnci úplne neklesne, jeho otvorenie nie je možné.

Pomocou elegantného ukazovateľa máte vždy prehľad o vnútornom tlaku v hrnci. Regulácia teploty zabezpečuje riadené varenie pri ideálnej teplote, preto dosiahnete vynikajúce výsledky. Potraviny si uchovávajú vitamíny, minerálne látky, prirodzenú farbu a charakteristickú vôňu. Navyše je vďaka špeciálnym vložkám možné v tlakových hrncoch Sicomatic® econtrol variť niekoľko potravín naraz.

Hrnce majú výborné vlastnosti na pečenie a varenie s vysokou energetickou účinnosťou. Vďaka unikátnemu materiálu získané teplo dlho uchovávajú, čím šetria cennú energiu a čas. Moderné a ergonomické rukoväti sa nezahrievajú. Ak chcete tlakový hrniec umyť, rukoväť je možné jednoducho oddeliť od pokrievky a opláchnuť. Hrniec, pokrievku a vložky do tlakových hrncov môžete umývať v umývačke.

O tlakovom hrnci Sicomatic® econtrol Vision v skratke:

 • Z unikátneho patentovaného materiálu Silargan® e30 (upravený Silargan® s extra zvýšenou odolnosťou).
 • Tri vopred nastavené stupne varenia (bez tlaku, jemné varenie, rýchle varenie).
 • Pohodlná, ľahká manipulácia.
 • Odnímateľná rukoväťpokrievky pre ľahké umytie.
 • Bezúdržbový systém ventilov.
 • Integrované zobrazenie zvyškového tlaku.
 • Bezkonkurenčná bezpečnosť zaistená niekoľkými nezávislými bezpečnostnými prvkami.
 • Urýchľuje proces varenia až o 70 % času. Napríklad zemiaky nakrájané na ¼ uvaríte al dente za cca 8 minút, guláš z ½ kg mäsa uvaríte za cca 20 minút.
 • Dômyselné okraje pre pohodlné vylievanie bez rozliatia.
 • Bez niklu, ideálny pre alergikov.
 • Má stupnicu a označenie maximálneho naplnenia.
 • Vhodný na všetky zdroje tepla vrátane indukcie.
 • Riad je vhodný do umývačky (bez rukoväti).
 • Produkt získal za svoj dizajn ocenenie: iF product design award 2012.

O použitom materiáli a technológii:

TOTO NIE JE NEPRIĽNAVÝ POVRCH! Na vyprážanie vždy používajte olej či pevný tuk! Prázdny riad zohrejte s tukom alebo olejom najprv na tri štvrtiny výkonu sporáka a následne IHNEĎ výkon stiahnite na tretinu i menej. Riad veľmi dobre vedie teplo, znížený výkon je pre dokončenie pokrmu úplne postačujúci. Je len potrebné nechať pokrmu dostatok času, aby sa zatiahla jeho spodná vrstva, pokrm sa následne sám od povrchu oddelí.

Spoločnosť Silit, ktorá vyvinula jedinečný materiál Silargan®, teraz túto prelomovú technológiu ešte ďalej vylepšila. Materiál chránený pod značkou Silargan® e30 predstavuje zdokonalenú syntézu špeciálnej feromagnetickej ocele a mimoriadne odolného high-tech keramického povrchu. V porovnaní s klasickým Silarganom® je tento materiál výrazne odolnejší vďaka viacnásobnému vypaľovaniu. Tlakové hrnce zo Silarganu® e30 sú tak stelesnením vysoko kvalitného riadu s dlhou životnosťou, vyvrcholením viac než 80 rokov skúseností. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 rokov!

Nová generácia tlakových hrncov, ako už napovedá názov Sicomatic® econtrol - predstavuje riad, ktorý pomáha v kuchyni, podporuje zdravý životný štýl a jeho výroba a používanie sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Riad vyrobený zo Silarganu® e30 je tvrdý a extra odolný proti poškriabaniu. Silargan® e30 je predovšetkým vhodný materiál na výrobu riadu pre zdravú výživu a uvedomelý životný štýl. Je chuťovo neutrálny. Navyše neobsahuje nikel. Je teda najlepšou voľbou pre alergikov.

KÓD: SL8682151411

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu