produkt sa už nepredáva

Tlakový hrniec Sicomatic® t-plus Nature Green 3,0 l bez pokrievky

Silargan®

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tlakové hrnce a panvice naplňujte vždy maximálne do 2/3 celkového objemu. V nádobe je nutné nechať dostatok priestoru pre vytvorenú paru, v ktorej sa potraviny varia.

Spoločnosť Silit, dlhodobý líder vo výrobe kvalitného riadu, predstavila tlakové hrnce špičkovej kvality Sicomatic® t-plus zo Silarganu®. Tento unikátny materiál s neporéznym keramickým povrchom je veľmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 rokov! Exkluzívna je tiež garancia minimálne 10 rokov na dostupnosť náhradných dielov.

Hrnce sú vyrobené z jedného kusa ocele, teplo sa tak šíri rovnomerne a rýchlo. Teplotu a tlak vnútri tlakových hrncov radu Sicomatic® t-plus môžete ľahko regulovať dômyselným posuvným ovládačom s vopred nastavenými tromi stupňami varenia, ktorý je umiestnený na rukoväti pokrievky. Jedným palcom nastavíte všetky funkcie: otvorenie a zavretie pokrievky, zmenu nastavenia teploty alebo uvoľnenie pary. Tlakový hrniec je vybavený bezpečnostnou poistkou. Kým tlak v hrnci úplne neklesne, jeho otvorenie nie je možné.

Pomocou elegantného ukazovateľa máte vždy prehľad o vnútornom tlaku v hrnci. Regulácia teploty zabezpečuje riadené varenie pri ideálnej teplote, preto dosiahnete vynikajúce výsledky. Potraviny si uchovávajú vitamíny, minerálne látky, prirodzenú farbu a charakteristickú vôňu. Navyše je vďaka špeciálnym vložkám možné v tlakových hrncoch Sicomatic® t-plus variť niekoľko potravín naraz.

Hrnce majú výborné vlastnosti na pečenie a varenie s vysokou energetickou účinnosťou. Vďaka unikátnemu materiálu získané teplo dlho uchovávajú, čím šetria cennú energiu a čas. Moderné a ergonomické rukoväti sa nezahrievajú. Telo hrnca a vložky do tlakového hrnca môžete umývať v umývačke riadu. Rukoväť nie je možné od pokrievky oddeliť, pokrievku je teda nutné umývať ručne.

O tlakovom hrnci Sicomatic® t-plus:

 • Z unikátneho patentovaného materiálu Silargan®.
 • Tri vopred nastavené stupne varenia (bez tlaku, jemné varenie, rýchle varenie).
 • Pohodlná, ľahká manipulácia.
 • Bezúdržbový systém ventilov.
 • Integrované zobrazenie zvyškového tlaku.
 • Bezkonkurenčná bezpečnosť zaistená niekoľkými nezávislými bezpečnostnými prvkami.
 • Urýchľuje proces varenia až o 70 % času. Napríklad zemiaky nakrájané na ¼ uvaríte al dente za cca 8 minút, guláš z ½ kg mäsa uvaríte za cca 20 minút.
 • Dômyselné okraje pre pohodlné vylievanie bez rozliatia.
 • Bez niklu, ideálny pre alergikov.
 • Má stupnicu a označenie maximálneho naplnenia.
 • Vhodný na všetky zdroje tepla vrátane indukcie.
 • Telo hrnca a špeciálne vložky môžete umývať v umývačke riadku, pokrievku s rukoväťou umývajte ručne.

O použitom materiáli a technológii:

TOTO NIE JE NEPRIĽNAVÝ POVRCH! Na vyprážanie vždy používajte olej či pevný tuk! Prázdny riad zohrejte s tukom alebo olejom najprv na tri štvrtiny výkonu sporáka a následne IHNEĎ výkon stiahnite na tretinu i menej. Riad veľmi dobre vedie teplo, znížený výkon je pre dokončenie pokrmu úplne postačujúci. Je len potrebné nechať pokrmu dostatok času, aby sa zatiahla jeho spodná vrstva, pokrm sa následne sám od povrchu oddelí.

Spoločnosť Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyrábaný pomocou najmodernejšej technológie. Silargan® predstavuje dokonalú syntézu špeciálnej feromagnetickej ocele a veľmi odolného high-tech keramického povrchu. Tlakové hrnce zo Silarganu® sú stelesnením kvalitného riadu s dlhou životnosťou. Silit poskytuje na materiál Silargan® predĺženú záruku 30 rokov!

Riad vyrobený zo Silarganu® je tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silargan® je predovšetkým vhodný materiál na výrobu riadu pre zdravú výživu a uvedomelý životný štýl. Je chuťovo neutrálny. Navyše neobsahuje nikel. Je teda najlepšou voľbou pre alergikov.

KÓD: SL2120299394

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu