produkt sa už nepredáva

Uterák 50 x 100 cm blue CLASSIC

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Uterák CLASSIC je jedinečnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Drobné pruhy sú klasickou, ale tou najlepšou a neohranou štruktúrou s vysokou absorpčnou kapacitou. Uterák je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Je držiteľom certifikátu Oeko-Tex®, ktorý zaisťuje minimum škodlivých látok na životné prostredie, prírodu, a teda aj vaše telo. Uterák je možné prať na 60 °C.

  • Bavlnený uterák CLASSIC s prúžkami
  • Jemný a príjemný na dotyk
  • Vysoká absorpčná kapacita
  • Certifikácia Oeko-Tex®
  • Vhodné prať na 60 °C
  • K dispozícii viac farebných variantov a veľkostí
  • Farebne ladí s kúpeľňovými predložkami série CLASSIC

Séria CLASSIC sa zameriava na klasické uteráky, osušky a kúpeľňové predložky, ale v novom vyhotovení. Kvalitná bavlna s ťažkým a jemným vláknom je veľmi príjemná na dotyk, jemná a má vysokú absorpčnú kapacitu. Kúpeľňové predložky pohladia vaše chodidlá a budete sa akoby vznášať nad podlahou. Kúpeľňa pre vás bude oázou pokoja a harmónie vďaka tejto sérii. Všetky produkty v sérii majú certifikáciu Oeko-Tex®, ktorá zaisťuje minimálne množstvo škodlivých látok.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh je v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO351010

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu