Thomas

Váza 3 v1 biela ONO

  • 36,23 €
  • na sklade 5 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: TH1196532138248411
Značka: Thomas
Séria: Thomas ONO
Dizajnér: Kilian Schindler
Farba / rozmery: biela / Ø 8 cm, v 13 cm
Materiál: pieskované sklo
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Váza 3 v 1 ONO nemeckej značky Thomas je multifunkčným produktom, ktorý umožňuje použitie na tri úplne odlišné funkcie. Ako napovedá názov, je možné ju využiť ako vázu na kvety. Vďaka premyslenému tvaru poslúži aj ako svietnik alebo stojanček na vonné tyčinky. Váza ONO je vyrobená z pieskovaného skla v bielej farbe. Kvôli úspore času a energií je možné ju umývať na miernom programe v umývačke riadu.

  • Multifunkčná váza
  • Z bieleho pieskovaného skla
  • Možno umývať v umývačke riadu
  • Vyrobené v Nemecku

Krásna a obsiahla kolekcia ONO od návrhára Kiliana Schindlera sa zameriava na podstatné: kvalitu materiálov a estetiku. Pridanou hodnotou sú potom múdre nápady a možnosť hravého kombinovania jednotlivých kúskov.

ONO – multifunkčný porcelán čistých tvarov na každodenné použitie, ktorý má svoj vlastný osobitý štýl. A to aj napriek tomu, že sa nesnaží zapôsobiť extravagantnými tvarmi. V kolekcii ONO nájdete všetko, čo robí život zase o niečo príjemnejším.

KÓD VÝROBCA: 11965-321382-48411

O značke Thomas

Thomas

Prvotriedny porcelán značky Thomas si aj napriek svojej storočnej histórii získava srdce mladých vďaka tvorivému dizajnu. Jeho porcelán priamo vyzýva k tvorivej výzdobe stolov. Jednoduché tvary sa hodia do všetkých interiérov - klasických aj moderných. Vďaka jemným líniám sa dobre kombinuje.