Kód: BM65031
Značka: Blomus
Séria: Blomus VIENTO
Dizajnér: Susanne Augenstein
Farba / rozmery: Ø 20 cm, v 73,5 cm, h 6,5 cm, hmotnost 170 g
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

Veterník 14-lopatkový malý VIENTO bol vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele. Dizajnéri spoločnosti Blomus vzali do svojich rúk klasický predmet detských hier a vyrobili z neho elegantný dizajnový doplnok vašej terasy či záhrady. Veterník VIENTO sa môže pochváliť krásnymi zaoblenými tvarmi svojich štrnástich lopatiek. Na vašej terase bude určite stredom pozornosti.

Malý tip na záver: krtkovia nemajú radi veterníky pre nepravidelné zvuky a vibrácie, ktoré pri točení spôsobujú ich lopatky. Ak chcete, aby sa váš návštevník rozhodol odísť, umiestnite veterník napríklad ku kovovej rúrke, ktorú máte v záhrade zakopanú pod zemou. Vibrácie sa tak budú šíriť oveľa ďalej.

Veterník VIENTO v skratke:

  • Vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Priemer 20 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 6,5 cm
  • K dispozícii v dvoch veľkostiach

KÓD VÝROBCA: 65031

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.