produkt sa už nepredáva

Vysoký hrniec WMF Modesto 20 cm 3,7 l čierny

Silargan®, so sklenenou pokrievkou

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Riad série Modesto v skratke:

 • Hrnce v modernom dizajne vhodné na energeticky úsporné varenie
 • Pokrievky z tepelne odolného skla s elegantným úchytom
 • Ergonomické tepelnoizolačné uchá / rukoväti zo špeciálneho plastu s ochranou proti plameňom
 • Rozšírené okraje hrncov pre pohodlné vylievanie bez rozliatia
 • Z unikátneho patentovaného materiálu Silargan®
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškriabaniu, extrémne hladký a ľahko sa čistí
 • Bez niklu, ideálny pre alergikov
 • Hrnce sú stohovateľné pre úsporu miesta
 • Možné umývať v umývačke riadu
 • Vhodný na všetky zdroje tepla vrátane indukcie

Riad Modesto je výbornou kombináciou moderného dizajnu a kvalitného spracovania materiálov. Robustné, napriek tomu však elegantné hrnce nemeckej spoločnosti Silit nezaprú línie typické pre túto značku. Riad je ideálny nielen na varenie, ale aj na servírovanie a skladovanie pripravených jedál.

Praktické hrnce rady Modesto sú vyrobené z unikátneho materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporéznym keramickým povrchom je veľmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 rokov!

Vďaka použitým materiálom má celá séria výborné vlastnosti na varenie s vysokou energetickou účinnosťou. Hrnce Modesto sú vyrobené z jedného kusa ocele, teplo sa tak šíri rovnomerne a rýchlo. Unikátny materiál Silargan® získané teplo dlho uchováva, čím spoločne s použitím dômyselných pokrievok šetrí cennú energiu a čas.

Ergonomické uchá/rukoväti hrncov boli navrhnuté pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie. Sú vyrobené zo špeciálneho plastu s robustnou nehrdzavejúcou ochranou proti plameňom. Pokrievky zo špeciálneho tepelne odolného skla zaisťujú neustálu kontrolu procesu varenia bez nutnosti pokrievku nadvihovať. Elegantný stredový úchyt a rámovanie z nehrdzavejúcej ocele im navyše dodávajú na atraktívnosti.

Hrnce a pokrievky rady Modesto sa vďaka hladkému povrchu ľahko čistia. Môžete ich používať na ohrievanie v rúre do 70 °C. Je možné ich umývať v umývačke riadu.

Upozornenie:

 • Pri použití v rúre používajte na manipuláciu s riadom chňapky.
 • Horúce pokrievky prudko neochladzujte, aby nedošlo k poškodeniu vplyvom teplotného šoku.
 • Na čistenie nepoužívajte abrazívne (brúsne) hubky či kefky.

O použitom materiáli a technológii:

TOTO NIE JE NEPRIĽNAVÝ POVRCH! Na vyprážanie vždy používajte olej či pevný tuk! Prázdny riad zohrejte s tukom alebo olejom najprv na tri štvrtiny výkonu sporáka a následne IHNEĎ výkon stiahnite na tretinu i menej. Riad veľmi dobre vedie teplo, znížený výkon je pre dokončenie pokrmu úplne postačujúci. Je len potrebné nechať pokrmu dostatok času, aby sa zatiahla jeho spodná vrstva, pokrm sa následne sám od povrchu oddelí.

Spoločnosť Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyrábaný pomocou najmodernejšej technológie. Silargan® predstavuje dokonalú syntézu špeciálnej feromagnetickej ocele a veľmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce zo Silarganu® sú stelesnením kvalitného riadu s dlhou životnosťou. Silit poskytuje na materiál Silargan® predĺženú záruku 30 rokov!

Riad vyrobený zo Silarganu® je tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silargan® je predovšetkým vhodný materiál na výrobu riadu pre zdravú výživu a uvedomelý životný štýl. Je chuťovo neutrálny. Navyše neobsahuje nikel. Je teda najlepšou voľbou pre alergikov.

KÓD: SL2102303671

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu