ZWILLING

Vývrtka ZWILLING® Sommelier

  • 53,00 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW39500048
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Sommelier
Farba / rozmery: v 19 cm, š 11,5 cm, h 5 cm
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
nepriľnavý povrch

Popis produktu

Vývrtka ZWILLING® Sommelier od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels upúta vašu pozornosť svojím diskrétnym, puristickým dizajnom. Jej výhody poznáte vo chvíli, keď ju vyskúšate. Použitie je tak jednoduché! Vývrtku nasadíte na hrdlo fľaše a s pomocou ergonomicky tvarovanej rukoväti točením vytiahnete korok. Vývrtka sa vždy trafí doprostred korku, nehrozí vám teda rozpolenie korku nesprávnym zameraním. Vďaka nepriľnavému povlaku na vrtáku jednoducho prevŕta i odolné korky.

Vývrtka ZWILLING® Sommelier v stručnosti:

  • Vhodná pre všetky bežné fľaše vína
  • Potiahnutá nepriľnavou vrstvou, hodí sa pre všetky druhy korkov
  • Vždy sa trafí do stredu korku
  • Vyrobená z ušľachtilej matnej nehrdzavejúcej ocele 18/10
  • Dokonale kombinuje dizajn a funkčnosť

Nová séria doplnkov k vínu ZWILLING® Sommelier ponúka milovníkom vína perfektnú kombináciu zábavy a úžitku. Zažite degustáciu plnú štýlu a zostavte si vlastnú ZWILLING® Sommelier sériu alebo získajte prírastok do vašej už založenej zbierky. Doplnky k vínu ZWILLING® Sommelier z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele sú charakteristické svojím rafinovaným, unikátnym dizajnom a vysokou funkčnosťou.

KÓD VÝROBCA: 39500-048

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.