produkt sa už nepredáva

Wok okrúhly

na rýchle restovanie

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Perforovaný Wok je kľúčom na rýchle restovanie. Rozpáľte gril, umiestnite panvicu na rošt a chvíľu restujte. Pokrmy sa restujú a zároveň grilujú. Ich chuť je jedinečná, rovnako ako dizajn tejto panvice. Rovnomerné opekanie menších kúskov na grile vám s týmto Wokom pôjde takmer samo, stačí naozaj chvíľka.

  • Perforovaný Wok na rýchle restovanie
  • 2 uchá na jednoduchú manipuláciu
  • Vhodné ku grilom MiniMax™, S, M, L, XL a XXL
  • V grile MiniMax™ je možné použitie iba bez ConvEGGtor®a
Big Green Egg je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG002068

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu