ZWILLING

Zafírový pilník na nechty 9 cm ZWILLING® Classic Inox

  • 14,10 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW88330091
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Classic Inox
Farba / rozmery: d 9 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ

Popis produktu

Zafírový pilník na nechty ZWILLING® Classic Inox je vyrobený z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele v leštenom prevedení. Pružná "čepeľ" pilníka je potiahnutá zafírovým prachom. Hrubá strana slúži na jednoduché vytvarovanie nechta, jemná strana na jeho vyhladenie. Pilník sa odporúča používať ťahom iba jedným smerom a to v miernom uhle k nechtu.

Pilník je jedným z najdôležitejších a najčastejšie používaných manikúrnych nástrojov. Špička pilníka je navrhnutá do tvaru čističa nechtov, v rukoväti je integrovaný zatlačovať kožtičky (pusher).

Zafírový pilník na nechty ZWILLING® Classic Inox v stručnosti:

  • Tri funkcie: pilník, čistič a zatlačovač kože
  • Z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele
  • Potiahnutý hrubým a jemným zafírovým prachom
  • Rukoväť v leštenom prevedení s logom značky ZWILLING

Séria ZWILLING® Classic Inox obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o krásu. Komplexný sortiment obsahuje všetky nástroje pre potreby každodennej manikúry vyrobené z kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele.

KÓD VÝROBCA: 88330-091

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.