Blomus

Záhradný svietnik FARO číre sklo 135 cm

vrátane čajovej sviečky

  • 27,27 €
  • na sklade 3 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM65072
Značka: Blomus
Séria: Blomus FARO
Farba / rozmery: v 135 cm, š 5 cm, d 5 cm, hmotnosť 400 g
Materiál: číre
matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ
sklo

Popis produktu

Záhradný svietnik z nehrdzavejúcej ocele a skla FARO je ďalším z celého radu doplnkov pre záhradu od spoločnosti Blomus. Svietnik je vyrobený z kvalitných materiálov vo veľmi jednoduchom, elegantnom dizajne. Hodí sa predovšetkým do upravených exteriérov, v ktorých vynikne jeho krása.

Vďaka špicatej "nohe" s dĺžkou 135 cm ho ľahko zapichnete do zeme alebo kvetináča. Podstavec je dostatočne dlhý na to, aby ste mohli nastaviť výšku svietnika podľa vašej potreby.

Záhradný svietnik z nehrdzavejúcej ocele a skla FARO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele a číreho skla
  • Rozmery: výška 135 cm, šírka a dĺžka 5 cm
  • Dodáva sa so sviečkou s priemerom 3,0 cm

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

KÓD VÝROBCA: 65072

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.