Eva Solo

Závesné kŕmidlo pre vtáčiky v tvare klietky

  • 68,37 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ES571027
Značka: Eva Solo
Dizajnér: Tools Design
Farba / rozmery: Ø 22,1 cm, v 31,1 cm, hmotnosť 1 kg
Materiál: keramika
nehrdzavejúca oceľ

Popis produktu

V dnešnej dobe, keď sa požiadavky na vybavenie domácností stále posúvajú vpred, stúpa aj potreba kvalitného dizajnu exteriérov. Eva Solo preto prichádza s radom výrobkov vhodných na terasu či záhradu. Predstavujeme jeden zo série výrobkov pre malé vtáctvo, závesné kŕmidlo Eva Solo.

Staňte sa na chvíľu architektom. Vďaka dlhému závesnému lanku môžete kŕmidlo umiestniť, kam chcete. Na konár stromu, pod odkvap či na balkón. Vo všetkých prípadoch tak skrášlite svoj domov. Čo iné dopomôže k vašej relaxácii, ako pohľad na malé vtáčiky prilietajúce ku kŕmidlu a zvuk ich spevu? S kŕmidlom zaveseným na terase, balkóne či záhrade sa váš domov stáva súčasťou malého ekosystému. Kŕmidlo urobí radosť vtáčikom aj vám.

  • Klietka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 0,5 mm
  • Miska z odolné keramiky s priemerom 31 cm je vhodná do umývačky
  • Možno používať celoročne v exteriéri, odolá mrazom
  • Dodávané s lankom na zavesenie v dĺžke 50 cm

KÓD VÝROBCA: 571027

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.