produkt sa už nepredáva

Zdvihák liatinových roštov

na bezpečnú manipuláciu s ťažkým roštom

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Manipulácia s horúcim roštom sa často odohráva rôznymi alternatívnymi spôsobmi.Kliešte na dvíhanie roštu Big Green Egg sú profesionálnym nástrojom určených priamo na účely dvíhania roštov a rozžeravených odkvapkávacích pekáčov. Náčinie, ktoré zaistí pohodlnú, a hlavne bezpečnú manipuláciu s extra horúcimi predmetmi by nemalo chýbať v žiadnej grilovacej výbave.

  • Zdvihák liatinových roštov z nehrdzavejúcej ocele s plastovou rukoväťou
  • Jednoduché použitie, stačí zasunúť zdvihák medzi mreže roštu a otočiť rukoväťou o štvrtinu otáčky – rošt potom môžete ľahko uchopiť a bezpečne preniesť
  • Plastová masívna rukoväť sa dobre drží a ochráni vaše ruky pred žiarom
P>Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG117205

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu