produkt sa už nepredáva

Zelený liatinový guľatý kotlík ku grilom L a XL

na dusenie, varenie aj ako forma na tortu

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Zelené liatinové kotlíky v guľatom a oválnom vyhotovení prinášajú ďalšie možnosti, ako dokonale využiť potenciál EGGu na maximum. Liatina s dlhou životnosťou vyniká skvelými tepelnými vlastnosťami, či už pracujete rýchlo pri vysokých teplotách, alebo pri pomalom dlhom varení na chladnúcom grile. Kotlíky sú doplnené majú veko, ktoré môžete použiť aj samostatne, ako plytkú panvicu alebo formu na tortový korpus.Samotný kotlík je ideálny na varenie polievky, dusenie guláša, jedál z jedného hrnca aj na pečenie.

  • Zelený liatinový guľatý kotlík
  • Skvelý na varenie, pečenie, dusenie, polievku, karí a jedlá z jedného hrnca
  • Dlhodobá životnosť
  • 2v1 možnosť využiť samostatne aj veko ako panvicu alebo formu na tortu
  • Odolá teplotám až do 232 °C
  • Rovnomerné ohrievanie
  • K dispozícii aj ako oválny kotlík
  • Vhodné ku grilom L a XL
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG117045

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu