Čierna kolekcia SMEG

15 položiek celkom
Kuchynský robot SMF03BLEU čierna, Smeg
Sticker
€619
SMESMF03BLEU
Ručný šľahač HMF01BLEU, čierna, Smeg
Sticker
€159
SMEHMF01BLEU
Rýchlovarná kanvica KLF03BLMEU 1,7 l, matná čierna, Smeg
Sticker
SMEKLF03BLMEU
Hriankovač TSF01BLEU, 2 plátky, čierna, Smeg
Sticker
€176
SMETSF01BLEU
Hriankovač TSF01BLMEU, 2 plátky, matná čierna, Smeg
Sticker
€219,60
SMETSF01BLMEU
Pákový kávovar ECF01BLEU, čierna, Smeg
Sticker
€394,60
SMEECF01BLEU
Kávovar na prekapávanú kávu DCF02BLEU čierna, Smeg
Sticker
€205,90
SMEDCF02BLEU
Rýchlovarná kanvica KLF03BLEU 1,7 l, čierna, Smeg
Sticker
€204,90
SMEKLF03BLEU
Nelepivý panvica na vyprážanie CKFF2401BLM 24 cm, čierna, Smeg SMECKFF2401BLM
Nelepivý panvica na vyprážanie CKFF2801BLM 28 cm, čierna, Smeg SMECKFF2801BLM
Mlynček na kávu CGF01BLEU, čierna, Smeg
€269
SMECGF01BLEU

Vitajte v sofistikovanosti SMEG v čiernej farbe. Táto nádherná kolekcia predstavuje ikonický dizajn spotrebičov SMEG v elegantnej čiernej farbe, ktorá dodá vašej kuchyni nádych elegancie a modernosti.

Spoločnosť SMEG je známa svojou výraznou retro estetikou a kolekcia Black nie je výnimkou. Tieto spotrebiče sú viac než len kuchynské nástroje; sú to výrazné kúsky, ktoré vnesú do vášho kulinárskeho priestoru pocit nadčasovej krásy.

Základom čiernej kolekcie SMEG je efektívnosť a precíznosť. Od chladničiek po rúry a ďalšie spotrebiče sú navrhnuté tak, aby zjednodušili vaše kuchynské úlohy a zároveň vytvorili odvážny vizuálny výraz. Tieto spotrebiče nie sú len o štýle; poskytujú špičkový výkon.

Bezpečnosť je prvoradá a čierna kolekcia obsahuje rôzne bezpečnostné prvky. Od časovačov rúry až po bezpečnostné zámky indukčnej varnej dosky - môžete sa spoľahnúť na spoľahlivý výkon a bezpečnosť týchto spotrebičov.

Prispôsobenie je kľúčové, keď ide o vytvorenie vašej ideálnej kuchyne, a čierna kolekcia SMEG ponúka celý rad možností. Či už chcete vytvoriť dramatický a moderný dizajn kuchyne alebo dodať svojmu priestoru nádych sofistikovanosti, tieto spotrebiče vám umožnia vytvoriť si dokonalú estetiku kuchyne.

Čistenie a údržba sú bezproblémové vďaka ľahko čistiteľným povrchom a komponentom mnohých spotrebičov z čiernej kolekcie SMEG. Rozlúčte sa s únavnými kuchynskými prácami a užite si viac času na varenie a vychutnávanie kulinárskych výtvorov.

Čierna kolekcia SMEG obsahuje rôzne spotrebiče, ktoré uspokoja rôzne kuchynské potreby a preferencie. Či už chcete elegantnú čiernu chladničku ako ústredný bod, alebo čiernu indukčnú varnú dosku na zlepšenie vášho kuchárskeho úsilia, táto kolekcia má niečo, čo vyhovie vašim požiadavkám na štýl a funkcie.

Čierna kolekcia SMEG je viac než len kuchynské spotrebiče; je to vyjadrenie modernosti a funkčnosti. Preskúmajte našu ponuku ešte dnes a zažite vo svojej kuchyni dokonalú kombináciu moderného dizajnu a špičkového výkonu.