Hriankovače

35 položiek celkom
Hriankovač, 2 plátky, mandľový, KitchenAid
Sticker
€149
KA5KMT221EAC
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, čierny, KitchenAid
Sticker
KA5KMT2204EOB
Hriankovač ARTISAN, 2 plátky, pistácie, KitchenAid
Sticker
KA5KMT2204EPT
Hriankovač 5KMT2204EAC, 2 plátky, mandle, KitchenAid
Sticker
KA5KMT2204EAC
Hriankovač PLISSE, 2 plátky, biela, Alessi
€99
ALMDL08W
Hriankovač PLISSE, 2 plátky, červená, Alessi
€99
ALMDL08R
Hriankovač VOLO 32 cm, jablkovo zelený, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLOCM
Hriankovač VOLO 32 cm, biely, nerezový, Bugatti
€219
BGTT13SVOLOC1
Hriankovač VOLO 32 cm, červený, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLOC3
Hriankovač VOLO 32 cm, krémový, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLOC
Hriankovač VOLO 32 cm, zlatý, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLODL
Hriankovač VOLO 32 cm, fialový, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLOCL
Hriankovač VOLO 32 cm, čierny, nerezová oceľ, Bugatti BGTT13SVOLON
Hriankovač AUTOMATIC AT 2589, Severin
Sticker
€35,99
SEVEAT2589
Hore
Ďalšie produkty

Hriankovač - malý kuchynský spotrebič, ktorý všetci milujú

Na čo slúži hriankovač?

Hriankovač je praktický malý kuchynský nástroj, ktorý môžete použiť na opekanie plátkov toastového chleba, aby boli chrumkavejšie, tmavšie a chutnejšie. Hriankovač možno použiť aj na opekanie potravín, ako sú bagely, žemle a plátky chleba. Štandardný hriankovač ohrieva plátok chleba pomocou tepla vyžarovaného z rozžeravených elektrických zdrojov.

V Kuline nájdete hriankovače na 2 alebo 4 plátky s viacerými úrovňami opekania, funkciami rozmrazovania a pečenia, automatickým zastavením a vyberateľnými zásobníkmi na omrvinky na jednoduché čistenie. Ak si chcete dať opečený chlieb ako klasickú pochúťku, mali by ste si pozrieť našu kolekciu dóz na maslo a zavarovacích nádob.

Aký je rozdiel medzi hriankovačom a sendvičovačom?

Sendvičovač je navrhnutý tak, aby zapekal náplne v sendviči a zároveň stláčal plátky chleba. Tieto spotrebiče majú často zabudované pláty, ktoré umožňujú používateľom pripraviť niekoľko druhov sendvičov. Sendvičovače majú aj pánty, ktoré držia viečko a základňu pohromade.

Na druhej strane hriankovače nemajú uzáver a majú typický kompaktný dizajn, ktorý umožňuje vhadzovať plátky chleba do otvorov v hornej časti. Na ovládanie dĺžky cyklu opekania a úrovne opečenia sa používa páka, gombík alebo súbor tlačidiel.

Aká je životnosť hriankovača?

Životnosť hriankovača ovplyvňuje to, ako často sa používa a ako kvalitne bol pôvodne vyrobený. Pravidelná údržba a čistenie hriankovača tiež predlžuje jeho životnosť.

Životnosť hriankovača ovplyvňuje viacero faktorov, ako napr.:

  • Frekvencia používania: Na životnosť hriankovača má vplyv to, ako často ho používate. Páčka alebo gombík hriankovača sa môže opakovaným používaním časom opotrebovať.
  • Údržba: Hriankovač vydrží dlhšie, ak ho budete udržiavať. To zahŕňa čistenie hriankovača po každom použití.
  • Pôvodná kvalita: Životnosť hriankovača je ovplyvnená jeho pôvodnou kvalitou. Uistite sa, že ste si vybrali hriankovač vyrobený spoľahlivou značkou, ktorá používa materiály bezpečné pre potraviny s dlhou trvanlivosťou.
  • Použití: Typ jedla, ktoré pripravujete v hriankovači, môže ovplyvniť jeho životnosť. Uistite sa, že hriankovač používate v súlade s návodom na použitie, aby ste zabezpečili čo najdlhšiu životnosť.

V Kuline sa snažíme, aby ste mali vždy k dispozícii rôzne alternatívy výberu. Z tohto dôvodu ponúkame obrovský výber hriankovačov od výrobcov, ako sú napr. KitchenAid, Smeg, Alessi, WMF. A ak snívate o dokonalých raňajkách, mali by ste sa pozrieť aj na naše hriankovače, vaflovače, panvice na lievance a odšťavovače citrusov.